#BringBackAlice: data premiery, zwiastun, obsada i fabuła nowego polskiego serialu HBO Max

i

Autor: materiały prasowe HBO Max #BringBackAlice: data premiery, zwiastun, obsada i fabuła nowego polskiego serialu HBO Max

#BringBackAlice zapowiada się na jeden z lepszych polskich seriali. Wiemy, kiedy trafi na ekrany

2023-03-03 15:33

„#BringBackAlice” to druga, po „Odwilży”, polska produkcja od HBO Max. Tym razem zamiast kryminału dostaniemy mystery thriller traktujący o zaginięciu popularnej influencerki. W roli głównej gwiazda „Pokusy”, Helena Englert.

Trójmiasto, tajemnicze zniknięcie, utrata pamięci i mordercze sekrety – tak w skrócie można opisać fabułę „#BringBackAlice”, nadchodzącego polskiego serialu, który zapowiada się na jedną z najbardziej jakościowych produkcji rodzimego podwórka. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź, ujawniająca przy okazji datę debiutu – ten odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

#BringBackAlice – o czym opowie serial?

Akcja „#BringBackAlice” rozgrywać się będzie w Trójmieście, gdzie pewnego dnia znika popularna influencerka Alicja Stec (w tej roli Helena Englert). Poszukiwania nie przynoszą żadnych skutków, aż rok później dziewczyna odnajduje się w tajemniczych okolicznościach. Szkopuł w tym, że nie pamięta praktycznie nic z ostatnich miesięcy. Nie wszyscy jej jednak wierzą, a sama Alicja okazuje się być kluczem do poszukiwań innej zaginionej nastolatki. Na domiar złego główna bohaterka nabiera coraz większych podejrzeń, że jej „przyjaciele” wiedzą znacznie więcej, niż są gotowi przyznać.

#BringBackAlice – kiedy premiera w HBO Max?

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havryla, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

Na „#BringBackAlice” złoży się łącznie 6 odcinków, a pierwszy z nich zawita w ofercie platformy HBO Max już 14 kwietnia 2023 roku. Serial wyreżyserował Dawid Nickel, a za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski.

Jak dobrze znasz seriale HBO? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 7
"Gra o tron": który z tych bohaterów nigdy nie był Królem Północy?
Gra o tron
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE