Harrison Ford

i

Autor: Invision/Invision/East News

Harrison Ford po raz pierwszy w serialu! Legenda kina wystąpi w produkcji Apple TV+

2022-04-05 12:05

Harrison Ford zagra w nadchodzącym serialu komediowym Apple TV+ o tytule "Shrinking". Co już wiemy o produkcji i kiedy odbędzie się premiera? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

Harrison Ford to legendarny aktor i istna ikona kina. Gwiazdor "Gwiezdnych wojen" i serii "Indiana Jones" występował dotąd niemal wyłącznie na wielkim ekranie, zaliczając zaledwie kilka serialowych epizodów. Teraz jednak zawita na dłużej w nadchodzącej produkcji odcinkowej od Apple TV+. Co już wiemy o jego roli w "Shrinking"?

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Apple TV+. TOP5 produkcji, które warto obejrzeć

Harrison Ford z rolą w "Shrinking" od Apple TV+

"Shrinking" będzie serialem komediowym od twórców "Teda Lasso" (innego hitu platformy). W roli głównej wystąpi Jason Segel, którego poznamy jako ogarniętego żałobą terapeutę, który zaczyna łamać podstawowe zasady swojego zawodu i mówić swoim klientom dokładnie to, co myśli. Szybko zauważa, że ta moralnie wątpliwa postawa zaczyna przynosić spektakularne efekty.

Jak podaje The Hollywood Reporter, Harrison Ford wcieli się w rolę niejakiego doktora Phila Rhodesa - przyziemnego i twardego psychiatry, a jednocześnie pioniera terapii poznawczo-behawioralnej, u którego ostatnio zdiagnozowano chorobę Parkinsona, co zmusza go do opuszczenia swojej strefy komfortu.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

"Shrinking": kiedy premiera serialu z Harrisonem Fordem?

Oprócz Jasona Segela za powstanie serialu odpowiadają również Bill Lawrence i Brett Goldstein. Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery serialu "Shrinking". Gdy takowe informacje się pojawią, z miejsca was o tym poinformujemy. 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy, które żałowały udziału w popularnych filmach. Jak dziś wspominają swoje role?

Sonda
Lubisz seriale komediowe?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3