Hagrid jest ciężko chory! Jaki jest stan zdrowia Robbie'ego Coltrane'a?

2019-03-15 11:14
Robbie Coltrane
Autor: Murray Close/ Pigsear UK LTD/East News Robbie Coltrane

To bardzo smutna wiadomość dla fanów Harry'ego Pottera na całym świecie. Wcielający się w postać Rubeusa Hagrida, klucznika Hogwartu, aktor, ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem i wymaga natychmiastowej operacji. Robbie Coltrane grał Hagrida we wszystkich ekranizacjach, a wielu widzów nie wyobraża sobie w tej roli innego aktora.

Robbie Coltrane, czyli filmowy Rubeus Hagrid z Harry'ego Pottera, ma poważne problemy zdrowotne. Co dolega aktorowi? Rola gajowego i strażnika Hogwartu jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wcieleń aktora. Coltrane ma jednak na koncie ponad 50 filmów, a swoją karierę rozpoczął jeszcze w latach 80.

Hagrid z Harry'ego Pottera ma kłopoty ze zdrowiem. Na co choruje Robbie Coltrane?

To niezwykle smutna wiadomość - uwielbiany przez wszystkich fanów Harry'ego Pottera aktor musi obecnie poruszać się na wózku inwalidzkim. Jak informuje The Sun, Robbie Coltrane od pewnego czasu nie jest w stanie samodzielnie chodzić. U 69-letniego aktora lekarze zdiagnozowali chorobę zwyrodnieniową stawów, która powoduje niesamowity ból. Coltrane ma niebawem zostać poddany operacji, która umożliwi mu normalne poruszanie się.

Robbie Coltrane sam zabrał głos w tej sprawie, aby wyjaśnić swoim fanom, dlaczego porusza się na wózku inwalidzkim:

Całe dnie zmagam się nieustającym bólem. Miałem badania, w wyniku których wykryto, że w jednym z moich kolan nie ma już prawie chrząstki stawowej. Powiedzieli mi, że to wynik choroby zwyrodnieniowej stawów. Ludzie pewnie zastanawiają się, dlaczego kuśtykam - to jest przyczyna.

Mamy nadzieję, że operacja pomoże aktorowi dojść do siebie i życzmy szybkiego powrotu do zdrowia!

Polskie kwestie w zagranicznych filmach i serialach. Galeria

NAJNOWSZE