Gwiazdy "Stranger Things" i "Riverdale" jako nastoletnie psychopatki: oto zwiastun "Zróbmy zemstę" od Netfliksa

2022-08-10 15:06 Natalia Nowecka
Zróbmy zemstę: zwiastun, fabuła, obsada i data premiery nowego filmu Netfliksa z gwiazdami Stranger Things i Riverdale
Autor: Kim Simms/Netflix Zróbmy zemstę: zwiastun, fabuła, obsada i data premiery nowego filmu Netfliksa z gwiazdami Stranger Things i Riverdale

"Zróbmy zemstę" to nadchodząca czarna komedia od Netfliksa, w której zobaczymy gwiazdy takich hitów, jak "Stranger Things", "Riverdale", "Euforia" i "Gra o tron". W sieci ukazał się pierwszy zwiastun, który przy okazji zdradził datę premiery.

Film "Zróbmy zemstę" zapowiadany jest jako hitchcockowska komedia z najbardziej przerażającymi bohaterkami - nastoletnimi dziewczynami. Netflix pokazał właśnie pierwszy zwiastun i zapowiada się... intrygująco. 

Zróbmy zemstę: ZWIASTUN filmu Netfliksa

Zwiastun filmu "Zróbmy zemstę" prezentuje się następująco:

Zróbmy zemstę: o czym będzie film?

Życie Drei (Camila Mendes), będącej u szczytu popularności w szkole średniej jako alfa - gwiazda całego kampusu, legnie w gruzach w wyniku opublikowania sekstaśmy, o co podejrzewany jest Max (Austin Abrams), jej chłopak i król całej szkoły. Eleanor (Maya Hawke) jest nierozgarniętą przeniesioną uczennicą. Nagle dowiaduje się, że będzie chodzić do szkoły ze swoją dawną prześladowczynią Carissą (Ava Capri), która rozpowiadała o niej paskudne plotki na letnim obozie, gdy obie miały 13 lat, co bardzo ją irytuje. Po sekretnym spotkaniu Drea i Eleanor po kryjomu zawiązują sojusz, by zemścić się na swoich prześladowcach.

Zróbmy zemstę: kiedy premiera na Netflix?

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jennifer Kaytin Robinson, która ma na koncie skrypt do najnowszego filmu Marvela, "Thor: Miłość i grom". W rolach głównych występują Maya Hawke ("Stranger Things") i Camila Mendes ("Riverdale"), a na ekranie towarzyszyć im będą między innymi Austin Abrams ("Euforia"), Alisha Boe ("Trzynaście powodów") oraz gwiazda "Gry o tron" - Sophie Turner. Film "Zróbmy zemstę" zawita w bibliotece Netfliksa 16 września 2022 roku.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE