Tureckie gwiazdy

Gra Emira w serialu "Zakazany owoc". Kim jest aktor Serkan Rutkay Ayiköz? [GALERIA]

2024-06-19 16:28

Serkan Rutkay Ayiköz to aktor, którego codziennie mogą oglądać widzowie popularnej telenoweli "Zakazany owoc". W tureckiej produkcji wciela się w postać Emira, jednego z najważniejszych bohaterów. Wiele osób chciałoby wiedzieć więcej na temat aktora, który odgrywa tę rolę. Oto ciekawostki na temat Serkana.

Emir to jedna z ulubionych postaci fanów "Zakazanego owocu". Choć to serial pełen intryg i dramatów, ta postać wywołuje uśmiechy na twarzach. Najlepszy przyjaciel Yildiz i Zeynep przybył z Bursy, aby zrewolucjonizować ich życie. Alihan dał mu pracę w swojej firmie i tam poznał Canera, z którym bardzo się zaprzyjaźnił. Osobą odpowiedzialną za to, że Emir stał się jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w serialu, jest Serkan Rutkay Ayıköz. Ten 32-letni młody człowiek zaczął studiować socjologię, ale pasja do świata aktorstwa zwyciężyła i zdecydował się pracować w teatrze. W 2015 roku zadebiutował w znanym tureckim serialu telewizyjnym, dzięki któremu zyskał sławę. Zaledwie trzy lata później dostał rolę w "Zakazanym owocu".

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Serkan Rutkay Ayıköz - zdjęcia

Serkan Rutkay Ayıköz jest aktywną osobą na portalach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie ma ponad 140 tysięcy obserwujących. To głównie tam można znaleźć jego zdjęcia. Widać po nich, że w codziennym życiu Serkan ubiera się inaczej niż w serialu. Jak wygląda na co dzień? Fotografie można znaleźć w galerii zamieszczonej w tym artykule.

Serkan Rutkay Ayıköz - filmografia

Do tej pory Serkan Rutkay Ayıköz wystąpił tylko w czterech produkcjach. Są to:

  • Kirli Sepeti (jako Demir)
  • Zakazany owoc (jako Emir Yüksel)
  • Bir Yalnizlik Sarkisi (jako Cömez)
  • Hatirla Gönül (jako Sabit)