Polskie seriale

“Gang Zielonej Rękawiczki” powraca z nowymi przygodami! Jest zwiastun 2. sezonu, premiera tuż za rogiem

2024-06-19 15:30

Polska komedia Netflixa, która jesienią 2022 roku podbiła serca widzów, powraca z drugim sezonem. Zobaczymy w nim kolejne brawurowe przedsięwzięcie trzech nieuchwytnych gangsterek – Kingi, Zuzy i Alicji – oraz ich wiernych towarzyszy z Drugiego Domu. Bo w przestępczym biznesie nie przechodzi się na emeryturę!

Gang Zielonej Rękawiczki powraca. O czym opowie 2. sezon?

W nadchodzącym sezonie “Gangu Zielonej Rękawiczki” przeniesiemy się w Bieszczady, do kryjówki niezawodnego trio (Małgorzata Potocka, Magdalena Kuta i Anna Romantowska), które złożyło uroczystą deklarację przejścia na legalną drogę życia. Sielanka nie trwa długo – kiedy syn Zuzy wpada w kłopoty, przyjaciółki muszą wrócić na przestępcze tory. Wszak to w rodzinie i przyjaźni siła, cel uświęca środki, a z policją się nie gada.

Iskrą, która zapali gang do ponownego działania okaże się nieznoszący sprzeciwu szef lokalnej mafii, Krzysztof Masarz, który potrafi łamać nie tylko serca (Krzysztof Tyniec). Przyjaciółki nie będą działały w próżni – w pościg za nimi ruszą m.in. wierzący w życie pozagrobowe policjant Alfred (Mirosław Zbrojewicz) i przygotowująca się do nowej roli życiowej Gujska (Karolina Rzepa).

Działania gangu nie ujdą również uwadze próbującej zbawić świat seniorce Marii (Mirosława Maludzińska), osadzonej w więzieniu oszustce (Beata Bandurska) i dwóm mężczyznom związanym z Kingą - Igorowi (Andrzej Grabowski) i Henrykowi (Olgierd Łukaszewicz). Do ich gry włączą się również pasjonat muzyki Lucjan (Michał Urbaniak) i nieśmiała malarka (Katarzyna Figura).

SPRAWDŹ TEŻ: Targaryenów nigdy mało! Znamy obsadę “Rycerza Siedmiu Królestw”, kolejnego spin-offa “Gry o tron”

Gang Zielonej Rękawiczki, sezon 2 – zwiastun

Najświeższy zwiastun prezentuje przedsmak wyzwań, którym będą musiały sprostać bohaterki wraz z szerokim gronem popleczników, zdrajców i jawnych antagonistów. Zmuszone do przywdziania zakurzonych zielonych rękawiczek przyjaciółki, wraz z ekipą złaknionych życia seniorów, przeprowadzą skok, o którym do tej pory im się nie śniło. Na… Galerię Narodową.

Gang Zielonej Rękawiczki, sezon 2 – premiera. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflixa?

Reżyserami drugiego sezonu są Bartosz Kruhlik i Antonio Galdamez, natomiast nad scenariuszem pracowali Bartosz Kozera i Hanna Węsierska. Za produkcję ponownie odpowiada Baboo Production. Premierę 2. sezonu “Gangu Zielonej Rękawiczki” zapowiedziano na 17 lipca.

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”
"Najgorsze" castingi, które pokochali widzowie