Gabriela Spanic - pamiętacie gwiazdę telenoweli Paulina? Wystąpi w kontrowersyjnym reality show!

2021-08-04 15:56 Adrian Rybak
La Usurpadora
Autor: Youtube.com/Tlnovelas

Gabriela Spanic przez wielu uważana jest za królową latynoskich telenowel. W Polsce cieszyła się ogromną popularnością w czasach, kiedy w telewizji można było oglądać takie produkcje jak Paulina czy Virginia. Od tamtej pory minęło wiele lat, ale w Meksyku Spanic nadal jest wielką gwiazdą. Teraz zdecydowała się na udział w reality show. Zdradziła powody tej decyzji.

Gabriela Spanic powraca na ekrany latynoskiej telewizji Telemundo. Tym razem nie chodzi jednak o kolejną rolę główną w telenoweli. Gwiazda została pierwszą uczestniczką programu La casa de los famosos, nowego programu reality show, który zadebiutuje na antenie we wtorek 24 sierpnia. Spanic zostanie w nim zamknięta razem z 15 innymi znanymi osobami i zawalczy o nagrodę w wysokości 200 tysięcy dolarów amerykańskich. Choć Gabriela Spanic ma przeszłość pełną skandali medialnych, jej udział w programie zaskoczył wielu jej fanów. W programie Al Rojo Vivo postanowiła zdradzić powody swojego udziału. - Dlaczego jestem skandalistką? Bo się broniłam? Mówili, że jestem szalona. Mój syn słuchał tego wszystkiego i nawet on powiedział mi "mamo, weź udział" - wyjaśniła Spanic. Gabriela w programie będzie nagrywana przez kamery 24 godziny na dobę. Uważa, że dzięki temu widzowie dowiedzą się, jaka jest naprawdę. Dodała, że jeśli wygra, nagrodę przeznaczy na edukację syna.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Gabriela Spanic - telenowele

Gabriela Spanic wzięła udział w wielu telenowelach. Jej kariera rozpoczęła się od produkcji Adorable Mónica, Rosangelica, María Celeste i Tylko Ty. Jednak dopiero Paulina, gdzie zagrała bliźniaczki, przyniosła jej światową sławę. Później zagrała jeszcze w takich serialach jak Porywy serca, Virginia, Kraina namiętności czy Kobieta ze stali.

La casa de los famosos

La casa de los famosos w języku polskim oznacza Dom gwiazd. To format, który Polacy bardzo dobrze znają. Jest to nowa wersja słynnego programu Big Brother. Wystąpią w nim jednak nie anonimowi ludzie, a celebryci. W Polsce także odbyła się jedna taka edycja. Wygrał ją Jarosław Jakimowicz.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE