Gabinet osobliwości - nowa seria horrorów na Netfliksie od dwukrotnego zdobywcy Oscara! Kiedy premiera?

2022-10-03 13:02 Leon Pietrzak
Gabinet osobliwości
Autor: Materiały prasowe Netflix

Mistrz horroru powraca! Guillermo del Toro stworzył kilka mrocznych historii, które mają całkowicie zmienić to, jak postrzegamy horrory. Czego się spodziewać po nowych projektach od zdobywcy Oscara?

Gabinet osobliwości to kolejna propozycja od uznanego i wielokrotnie nominowanego oraz nagradzanego twórcy - Guillermo del Toro. W roli producenta wykonawczego równiez pojawił się słynny artysta i laureat Oscara - Oscar J. Miles Dale ("Kształt wody", "Sex/Life"). Poznaliśmy już pierwsze szczegóły na temat nadchodzącej produkcji, która ma przedstawić kilka mrocznych historii. Na premierę również nie trzeba będzie długo czekać, bo odcinki pojawią się już jesienią 2022 roku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: American Pie powraca! Kto zagra w kolejnej części kultowego filmu?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Gabinet osobliwości - nowa seria horrorów na Netfliksie!

Gabinet osobliwości to antologia niepokojących opowieści zrodzonych w przewrotnych umysłach cenionych twórców współczesnych horrorów, między innymi reżyserów filmów "Babadook", "Istota" i "Mandy". Guillermo del Toro zgromadził wyjątkową kolekcję klasycznych historii, które zmienią sposób, w jaki postrzegamy horrory. Osiem skomplikowanych, a zarazem przerażających opowieści (w tym dwie autorstwa samego del Toro) trafią na ekrany za sprawą ekipy scenarzystów i reżyserów osobiście przez niego wybranych. W rolach głównych pojawi się: Tim Blake Nelson, Sebastian Roché oraz Elpidia Carrillo.

Sonda
Lubisz oglądać horrory?

Gabinet osobliwości - ile odcinków? Kiedy premiera?

Wszystkie odcinki pojawią się w serwisie Netfliksa. Łącznie będzie 8 niepowiązanych ze sobą odcinków - w każdym z nich mamy zobaczyć całkowicie nową historię. Premiera 25 października 2022. Poniżej udostępniamy oficjalną polską zapowiedź.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE