American Pie powraca! Kto zagra w kolejnej części kultowego filmu?

2022-10-03 9:56 Leon Pietrzak
American Pie
Autor: AKPA

Wygląda na to, że fani American Pie doczekają się nowego filmu! Jedna z najpopularniejszych komedii powraca i ma rozpocząć całkowicie nową serię. Postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat kontynuacji. Co już wiemy? Kto znajdzie się w obsadzie?

American Pie to niekwestionowany lider, jeżeli chodzi o rubaszne, niesmaczne i wulgarne komedie. Przypomnijmy sobie tylko postać Stiflera, jego matkę, Jima, legendarną już szarlotkę oraz całą zwariowaną grupkę przyjaciół i wszechobecny seks. Kącik ust sam ucieka do góry, bo mimo niezliczonej ilości głupich żartów, to jedna z najzabawniejszych serii w historii kina. Tytuł debiutował w 1999 roku, a łącznie doczekał się dziewięciu filmów. Warto jednak wspomnieć, że oryginalna obsada pojawiła się tylko w "American Pie 2", "American Pie: Wesele" i "American Pie: Zjazd absolwentów". Teraz kultowa produkcja powróci z 10. odsłoną, a fani już nie mogą się doczekać i zacierają ręce. Czy jest szansa, że stara ekipa wróci do obsady? Oto wszystko, co wiemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Al Pacino i gwiazda Stranger Things w jednym filmie! Szykuje się epickie starcie dwóch pokoleń

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

American Pie 10 powstanie!

Kolejna część American Pie jest już w przygotowaniach. Za produkcję będzie odpowiedzialna wytwórnia Universal 1440 Entertainment. Nową serię wymyśliła i ma wyreżyserować Sujata Day, którą możemy kojarzysz z takich tytułów jak "Śmierć telemarketera", "Śmiertelna kuracja", czy "Niepewne". Aktora ma za sobą już debiut za kamerą w "Definition Please". Wygląda na to, że artystka zatęskniła za reżyserią i ponownie spróbuje swoich sił, mierząc się z kultowym Amerykańskim Ciachem. Kontynuacja ma utrzymać klimat ze starych serii, ale być jednocześnie "świeżym startem" i rozpoczęciem czegoś nowego, bardzo oryginalnego. Niestety na ten moment nie ma w planach zwerbowania starej obsady. Sujata Day nie pochwaliła się również, kogo zobaczymy w głównych rolach. Czy reaktywacja tak mocnej marki może się udać? Przekonamy się na sali kinowej. O tym, na jakim etapie są prace nad projektem, będziemy informować na bieżąco.

Sonda
Powstanie kolejnej części "American Pie" to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE