Wspaniałe stulecie

i

Autor: imago stock&people/EAST NEWS Wspaniałe stulecie - znana data wielkiego finału.

Serial

Finał Wspaniałego Stulecia! Znamy datę emisji ostatniego odcinka serialu

2023-07-04 15:58

Wspaniałe stulecie od kilkunastu miesięcy można oglądać w TVP1. To kolejna już emisja tego hitu, który przez wielu uważany jest za najlepszy i najpopularniejszy serial turecki. Z pewnością fani oglądając kolejne odcinki zauważyli, że powoli wszystkie wątki zaczynają się wyjaśniać. Nie bez powodu, ponieważ już wkrótce emisja wielkiego finału.

Wspaniałe stulecie sprawiło, że polscy widzowie pokochali tureckie produkcje. Nikt nie spodziewał się, że kostiumowa telenowela o sułtanie mogłaby zdobyć tak dużą popularność. Z tego powodu Telewizja Polska postanowiła wyemitować serial jeszcze raz. Od ponad roku fani Wspaniałego stulecia ponownie śledzili losy swoich ulubionych postaci. Odcinki pokazywane były od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 na antenie pierwszego kanału Telewizji Polskiej. Dla tych, którzy codziennie z zaciekawieniem zasiadają przed ekrany, aby dowiedzieć się, co wydarzy się u bohaterów produkcji, mamy złe informacje. TVP1 już wkrótce zakończy emisję serialu!

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Wspaniałe stulecie - ostatni odcinek. DATA

Wiemy już, kiedy Telewizja Polska pokaże ostatni odcinek Wspaniałego stulecia. Wielki finał zostanie wyemitowany na antenie TVP1 już we wtorek 1 sierpnia 2023. To właśnie wtedy fani tej tureckiej superprodukcji zobaczą 312. odcinek. Co się w nim wydarzy? Wiemy, jak zakończy się serial.

Wspaniałe stulecie - odc. 312. STRESZCZENIE

Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Mihrimah wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może się doczekać, kiedy Selim zostanie sułtanem. Sulejman umiera, a władzę przejmuje Selim.

Listen on Spreaker.