Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

2022-08-02 15:32 Adrian Rybak
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV odc 166
Autor: TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce bardzo dużą popularnością. Już od wielu lat polscy widzowie mogą śledzić losy bohaterów telenowel wyprodukowanych nad Bosforem. Jesteś jedną z tych osób i uważasz, że o tureckich serialach wiesz już wszystko? Przygotowaliśmy quiz, który sprawdzi waszą wiedzę!

Tureckie seriale to prawdziwy hit polskiej telewizji. Już od blisko 10 lat widzowie mogą oglądać codzienne seriale pełne dramatów, intryg czy romansów. Dużą popularnością cieszyły się między innymi takie tytuły jak Więzień miłość, Grzech Fatmagul, Zapukaj do moich drzwi, Wspaniałe stulecie czy Zranione ptaki. Niektórzy obejrzeli już kilka lub nawet kilkanaście takich seriali. Wydawać by się więc mogło, że takie osoby wiedzą już wszystko o słynnych produkcjach telewizyjnych znad Bosforu. Czy faktycznie tak jest? Przygotowaliśmy test wiedzy dla wszystkich fanów seriali z Turcji. Czy możecie uważać się za prawdziwych ekspertów? Wynik po odpowiedzeniu na wszystkie pytania.

ZOBACZ TAKŻE: Jak będzie wyglądało twoje życie za 10 lat? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją przyszłość!

Jak dobrze znasz tureckie seriale?

Pytanie 1 z 10
Który turecki serial jako pierwszy był emitowany w Polsce?
Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE