To Się Kręci - odcinek 3

i

Autor: Leon Pietrzak/ESKA.PL

Ciekawostki filmowe i nietypowe rekordy, w które trudno uwierzyć

2022-03-21 11:16

Zastanawialiście się kiedyś, ile trwa najdłuższy hollywoodzki film? Jaka produkcja była tą najdroższą i kto zaliczył najdłuższego całusa na ekranie? Oto najciekawsze i jednocześnie najdziwniejsze rekordy filmowe, o których mogliście nie wiedzieć.

Najciekawsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć. Branża filmowa jest pełna interesujących historii związanych z biciem kolejnych rekordów w przeróżnych kategoriach. Niektórzy twórcy podchodzą nieszablonowo do swoich produkcji i za wszelką cenę marzą o tym, aby w mniej lub bardziej oczywisty sposób zapisać się w historii kina. Kiedy w 2006 r. pojawił się film „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej”, to wielu widzów zastanawiało się, jak film może mieć tak długi tytuł. Kiedy wszyscy myśleli, że dłużej już chyba nie można, to okazuje się, że… można! Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka programu „To Się Kręci”, w którym przyglądamy się bliżej bardzo nietypowym rekordom filmowym. Dowiecie się m.in. ile kosztował najdroższy polski film oraz pokażemy najdłuższy ekranowy pocałunek.

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TO SIĘ KRĘCI - nowy program o filmach, serialach i nie tylko. Oglądaj wszystkie odcinki w jednym miejscu!