Fame MMA 8 - PPV, cena. Jak wykupić dostęp i ile kosztuje?

2020-10-16 15:59 AW
Fame MMA 8
Autor: screen youtube.com, kanał FAME MMA screen youtube.com

Przed nami kolejne starcie zawodników na Fame MMA! Będzie to już ósma gala, podczas której w oktagonie zobaczymy starcia celebrytów, influencerów i youtuberów. Tym razem walką wieczoru będzie Dubiel kontra Blonsky. Obaj panowie są znani głównie z działalności na YouTubie i dla obydwu będzie to debiut na Fame MMA. Oprócz nich w oktagonach zmierzą się także m.in. Don Kasjo i Najman, a także Sobota i Flipek.

Fame MMA 8 - PPV, cena. Jak wykupić dostęp i ile kosztuje? Ostatnia gala Fame MMA miała miejsce we wrześniu 2020 roku, a starciem wieczoru była walka Popka ze Stiflerem. Na kolejne Fame MMA organizatorzy nie kazali fanom czekać długo - wydarzenie zostało zaplanowane na 21 listopada 2020 i, podobnie jak poprzednio, będzie można obejrzeć je w internecie. 

Fame MMA 8 - PPV, cena. Jak wykupić dostęp i ile kosztuje?

Dostęp do gali Fame MMA można wykupić już na pięć tygodni przed wydarzeniem. Koszt to 19 zł, a dostęp można uzyskać po zalogowaniu na oficjalnej stronie gali. Dostęp można otrzymać także poprzez kod zakupiony w zewnętrznym serwisie, jednak zrealizowanie kodu również wymaga rejestracji na stronie Fame MMA. Kod można zrealizować najwcześniej na 3 godziny przed galą. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie Fame MMA 8.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE