Fame MMA 8 konferencja - transmisja online. Gdzie obejrzeć w internecie stream z wydarzenia?

2020-10-16 15:41 AW
Fame MMA 8
Autor: screen youtube.com, kanał FAME MMA screen youtube.com

Każda gala Fame MMA to wydarzenie, które przyciąga dziesiątki widzów. Tutaj istotny jest nie tylko sam sport, ale także fakt, że w oktagonie walczą ze sobą sławne osoby - raperzy, celebryci, influencerzy czy youtuberzy. Pomysłodawcami tego wydarzenia są zresztą osoby znane z telewizji i internetu. Pierwsza gala Fame MMA odbyła się w 2018 roku, a od tego czasu byliśmy świadkami już w sumie siedmiu. Nadchodząca, 8. gala Fame MMA zaplanowana jest na jesień 2020 roku.

Fame MMA 8 konferencja - transmisja online. Gdzie obejrzeć w internecie stream z wydarzenia? Organizatorzy gali podzielili się z fanami już częścią karty walk, z której wiadomo, że tym razem w oktagonie zmierzą się na pewno Dubiel i Blonsky, Don Kasjo i Najman, a także Sobota i Flipek. Wszystkie szczegóły odnośnie do nachodzących walk organizatorzy mają zdradzić jednak dopiero na konferencji.

Fame MMA 8 konferencja - transmisja online. Gdzie obejrzeć w internecie stream z wydarzenia?

Gala Fame MMA 8 została zaplanowana na 21 listopada 2020 roku. Jak dotychczas organizatorzy ujawnili 6 z zaplanowanych na ten dzień 10 walk. Póki co nie wiadomo jednak, gdzie odbędzie się wydarzenie. Pełną kartę walk poznamy podczas konferencji, która odbędzie się w niedzielę 18 października o godzinie 18:00. Stream z wydarzenie zostanie udostępniony na YouTubie na oficjalnym kanale Fame MMA.

Fame MMA 8 - karta na walk

Walką wieczoru na Fame MMA 8 ma być starcie Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. Influencerzy zmierzą się w kategorii półśredniej. Dla obydwu z nich będzie to debiut na Fame MMA. Pozostałe ujawnione przed konferencją walki to:

  • Marcin „El Testosteron" Najman – Kasjusz „Don Kasjo" Życiński
  • Filip „Filipek" Marcinek - Michał „Sobota" Sobolewski
  • Amadeusz „Ferrari" Roślik - Maksymilian „Wiewiór" Wiewiórka
  • Paweł „Tybori" Tyburski - Gabriel „Arab" Al-Sulwi
  • Piotr „Bestia" Piechowiak – Piotr „Szeli" Szeliga
Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE