Adek z Lombardu w FAME MMA! Będzie walczył z kolegą z serialu

2020-09-07 13:07 AW
Adek z Lombardu
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Za nami 7. edycja FAME MMA, która zdecydowanie należała do emocjonujących. W oktagonie spotkali się m.in. Popek i Stifler czy Marta Linkiewicz z Martitenti. Jedną z najbrutalniejszych walk mają za sobą jednak Paweł Tyburski z Arkadiuszem Tańculą - Tańcula został pokonany nokautem technicznym po drugiej rundzie i nie był w stanie kontynuować walki. Wygląda jednak na to, że aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw, będzie musiał dość szybko zregenerować się po tym starciu.

Adek z Lombardu w FAME MMA! Aktor stanie do walki z powodu konfliktu z kolegą z serialu. Okazuje się, że różnica zdań z Tyburskim nie będzie jedynym konfliktem, z powodu którego Tańcula stanie w oktagonie. Tym razem na pojedynek wyzwał go Adek z Lombardu, czyli Mateusz Murański, kolega z planu Tańculi.

Adek z Lombardu w FAME MMA. Kiedy stanie w oktagonie?

Zarówno Tańcula, jak i Murański związani są z serialem Lombard. Życie pod zastaw od samego początku. Paradokumetalna telenowela emitowana w TV Puls trafiła do emisji w 2017 roku i błyskawicznie stała się ogromnym hitem, zbierając rekordy oglądalności. Tańcula w lombardzie wciela się w postać gangstera Ryżego, natomiast Murański gra Adka, syna właściciela serialowego Lombardu. Mimo że panowie kolegowali się na początku, teraz konflikt sprawił, że zmierzą się ze sobą w oktagonie.

Co wiesz o FAME MMA?

Pytanie 1 z 9
Jaka była pierwsza walka w historii FAME MMA?

Podczas gali FAME MMA 7, która odbyła się 5 września, serialowy Adek wyzwał Tańculę na pojedynek i powiedział nieco o podłożu konfliktu między nimi:

Na początku planu się kolegowaliśmy, później poróżniły nas różne kwestie. Arek powiedział o kilka słów za dużo i za chwilę przyjdzie czas, żeby go z tych słów rozliczyć

Póki co nie wiadomo dokładnie, kiedy dojdzie do walki Murańskiego i Tańculi. Ze względu na to, że serialowy Ryży został dość mocno poturbowany podczas ostatniej walki z Tyburskim, z pewnością będzie potrzebował sporo czasu, aby dojść do siebie. Możliwe, że z Adkiem spotkają się w oktagonie dopiero w 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE