Fame MMA 15 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream Fame MMA 26.08.2022 live?

Fame MMA 15 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream Fame MMA 26.08.2022 live?
Autor: FAME MMA Fame MMA 15 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream Fame MMA 26.08.2022 live?

Transmisja Fame MMA 15 live PPV obejrzyjcie w domowym zaciszu, w barach czy chociażby w plenerze wraz ze znajomymi. Zobaczymy walki w oktagonie, ale również w rzymskiej klatce. Królować będzie formuła MMA, ale główni bohaterowie, czyli gwiazdy internetu, muzyki i sportu zawalczą również w boksie i K1. Gdzie kupić Fame MMA 15 PPV? Jaka jest cena transmisji Fame MMA 15 live? Czy gala Fame MMA 15 online za darmo będzie udostępniona? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście. Podrzucamy je w jednym miejscu!

Spis treści

  1. Fame MMA 15 LIVE PPV: CENA - ile kosztuje?
  2. Fame MMA 15 live - transmisja: GDZIE?
  3. Fame MMA 15 live - transmisja: jak wykupić?

Fame MMA 15 LIVE PPV: cena bardzo interesuje wszystkich, którzy chcą obejrzeć galę, ale zastanawiają się, jak droga jest to przyjemność. Fame MMA 15 live PPV to w sumie dziewięć pojedynków, które dadzą znane, internetowe osobistości. Wiele osób wykupi PPV Fame MMA 15 ze względu na pojedynek Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. Zawodnicy w rewanżu zmierzą się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego. Będą też tacy, którzy wykupią PPV Fame MMA 15 online z powodu walki Marty Linkiewicz z Anielą Bogusz o trzy pasy federacji, ale również ze względu na pojedynek Arka Tańculi z Mateuszem Murańskim i Tomasza Matysiaka z Jackiem Murańskim. Karta walk Fame MMA 15 wygląda bardzo imponująco i nic dziwnego, że dużą popularnością cieszą się też bilety na galę w Łodzi

Fame MMA 15 LIVE PPV: CENA - ile kosztuje?

PPV Fame MMA 15, czyli licencjonowana transmisja Fame MMA 15 live online ma szansę pobić rekord. Warto kupić wcześniej swój stream, by w dniu gali nie denerwować się, że coś nie działa. Cena według wielu internautów jest adekwatna do emocji, jakie gwarantują walki na piętnastej odsłonie. Oprócz walk głównych bohaterów uwagę zwrócą na siebie również debiutancki. Franciszek Franio Rusiecki zawalczy z Jakubem Paramaxilem Frączkiem, a Mikołaj Konopskyy Tylko zmierzy się z Marcinem Xayoo Majkutem. Hitem będzie też pojedynek dwóch na dwóch. Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias zawalczy z braćmi Neffati, Jamilem i Jamelem. Ile kosztuje PPV Fame MMA 15? Jaka jest cena transmisji? Oto dokładna rozpiska:

Fame MMA 15 LIVE 1080p + 7 DNI VOD - 34,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Dostęp live do Loży Szyderców
  • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
  • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do VOD z gali 12, 13, 14 oraz materiałów dodatkowych na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ.

Fame MMA 15 LIVE 720p + 48H VOD - 29,99ZŁ

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Kulisy FAME MMA 14

Fame MMA 15 live - transmisja: GDZIE?

Gdzie jest transmisja Fame MMA 15 PPV? W zasadzie wykupienie licencji to jedyna możliwość, by przed ekranem telewizora, komputera, czy smartfona oglądać walki gwiazd sieci, muzyki, sportu i show-biznesu. Fame MMA 15 live możecie oglądać poprzez stronę internetową Fame MMA TV.

Fame MMA 15 live - transmisja: jak wykupić?

Wykupienie Fame MMA 15 live dla osób, które w przeszłości kupowały stream z legalnej strony to błahostka. Osoby, które pierwszy raz chcą oglądać galę poszukują instrukcji. Jeśli chcecie oglądać Fame MMA 15 na żywo 26.08.2022, to musicie założyć konto i wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów płatności. Wszystko to na stronie internetowej famemma.tv lub za pośrednictwem reflinków zawodników. Koniecznie dajcie znać, która walka emocjonuje Was najbardziej.

Sonda
Fame MMA 15 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE