Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.08.2022?

2022-08-26 19:13

Karta walk Fame MMA 15 wzbudza ogromne zainteresowanie szczególnie wśród tych osób, które uważnie śledzą losy najpopularniejszych celebrytów. Kto walczy na Fame MMA 15? Włodarze po raz kolejny wywołają ogromne emocje zestawiając ze sobą największe gwiazdy muzyki, internetu, a nawet znane osobistości świata sportu. Jak wygląda karta walk Fame MMA 26 sierpnia 2022? Kto walczy? Poznajcie listę walk na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 15: KARTA WALK, WALKI
 2. Kto walczy na Fame MMA 15?
 3. Fame MMA 15 - ZAWODNICY

Fame MMA 15 karta walk, walki, zawodnicy, to najgorętsze kwestie, które związane są z tą galą. Kto walczy na Fame MMA 26.08.2022? Jak prezentuje się karta walk Fame MMA 15? Włodarze popularnej freak-fightowej federacji przygotowali kolejne niespodzianki, a te z pewnością spodobają się wiernym i stałym widzom. Przy okazji Fame MMA 15 mówiło się, że gala zostanie zorganizowana na największym obiekcie w Europie, czyli Stadionie Narodowym w Warszawie. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona, ale zdecydowanie bądźcie gotowi na elektryzujące pojedynki. Walki na Fame MMA 15 to wielkie uniesienia, niezapomniane wrażenia i ogólnie ogromne emocje z udziałem nowych gwiazd federacji, ale także tych, którzy już w przeszłości pojawiali się w oktagonie. Jak wygląda karta walk Fame MMA 15 26 sierpnia 2022? Aktualizujemy ją w tym miejscu!

FAME MMA 15 LIVE - RELACJA ONLINE 26.08.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Fame MMA 16 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Fame MMA 15: KARTA WALK, WALKI

Karta walk Fame MMA 15 to elektryzujące starcia, zaskakujące ogłoszenia i niebywałe uniesienia, jeśli z trybun śledzicie galę. Trzecia gala w 2022 z pewnością przejdzie do historii i zostanie zapamiętana przez kibiców jako ta jedna z najbardziej wyjątkowych. Stanie się tak za sprawą całościowej oprawy, ale przede wszystkim karty walk. Kto walczy na Fame MMA 15? Lista walk w Atlas Arenie w Łodzi aktualizowana na bieżąco w tym miejscu:

 • Marta Linkimaster Linkiewicz - Aniela Lil Masti Bogusz (MMA - Main Event)
 • Marcin Xayoo Majkut - Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 - Co-main Event)
 • Mariusz Sarius Golling - Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)
 • Marcin Dubiel - Kacper Blonsky (Rzymska Klatka - bez limitu czasowego)
 • Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3x3)
 • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula / Tomasz Szalony Reporter Matysiak (Klatka rzymska, łokcie, MMA)
 • Franciszek Franio Rusiecki - Jakub Paramaxil Frączek (K1)
 • Rafał Takefun Górniak - Filip Zabielski (K1)
 • Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias - Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) [Dwóch na dwóch]

Kto walczy na Fame MMA 15?

Jakie walki na Fame MMA 15 wywołają emocje? Najgorętszym pojedynkiem będzie starcie Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim. W czasie Fame MMA 8 górą był wykonawca hitu Eluwina. W rewanżu panowie zmierzą się w rzymskiej klatce bez limitu czasowego! Hitowo zapowiada się także rewanż pomiędzy Linkimaster a Lil Masti. Panie zawalczą o tytuł królowej freak fightów! 22 czerwca 2019 zwycięstwo odniosła przez TKO Aniela Bogusz.

Fame MMA 15 - ZAWODNICY

Walki na Fame MMA 15 wywołają ogromne emocje! Arkadiusz Tańcula zrobi wszystko, by raz na zawsze zakończyć konflikt z Murańskimi mierząc się najpierw z Mateuszem, a później jego ojcem, Jackiem. Internauci z wyczekiwaniem pisali o powrocie Jakuba Kubańczyka Flasa. Niestety, podczas Fame MMA 14, z powodów zdrowotnych oddał mistrzowski pas w kategorii 83 kg. Obiecał, że wróci w 2023 roku.