FAME MMA 11 PPV CENA: ile kosztuje TRANSMISJA Fame MMA 11? Gdzie oglądać na żywo?

FAME MMA 11 PPV CENA: ile kosztuje TRANSMISJA Fame MMA 11? Gdzie oglądać na żywo?
Autor: Lizakowska / Fame MMA 10 FAME MMA 11 PPV CENA: ile kosztuje TRANSMISJA Fame MMA 11? Gdzie oglądać na żywo?

Fame MMA 11 live PPV to jedyna opcja, by oglądać całą galę z udziałem najbardziej znanych gwiazd internetu, muzyki i show-biznesu. Gdzie wykupić Fame MMA 11 PPV? ile kosztuje transmisja na żywo? Czy Fame MMA 11 live za darmo to realna kwestia? Przekonajcie się i poznajcie garść najważniejszych informacji w tym temacie.

Spis treści

 1. FAME MMA 11 TV - TRANSMISJA
 2. Fame MMA 11 PPV - CENA
 3. Fame MMA 11 PPV - TRANSMISJA, GDZIE?

FAME MMA 11 PPV CENA: ile kosztuje TRANSMISJA Fame MMA 11? Zastanawiacie się, jaka jest cena Fame MMA 11 PPV? Jak kupić i gdzie oglądać? Jeśli zadajecie takie pytania, to idealnie trafiliście, bo w tym miejscu odpowiadamy! Niewątpliwie po dziesiątej odsłonie gali kibice chcą, by poziom walk został utrzymany, a nawet podniesiony. Wszyscy oglądający Fame MMA 2021 PPV byli świadkami starcia pomiędzy Don Kasjo a Normanem Parke. Na szali tego starcia była oczywiście gratyfikacja pieniężna, bonusowa sztabka złota, ale również niewyceniony honor zawodników. Jeśli chodzi właśnie o tą ostatnią kwestię, to dotyczyła ona również pojedynku Arka Tańculi i Mateusza Murańskiego. Aktorzy po wielomiesięcznych przepychankach i mocnych zarzutach postanowili rozwiązać swój konflikt w okrągłej klatce. Przed kibicami kolejne 'dymy', dlatego sprawdźcie szczegóły PPV Fame MMA 11.

Fame MMA 10 - WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 15.05.2021?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

FAME MMA 11 TV - TRANSMISJA

Fame MMA 11 PPV to jedyna opcja, by oglądać galę z udziałem popularnych muzyków, gwiazd internetu i znanych osobistości showbiznesu. Karta walk Fame MMA 11 na pewno sprawi, że emocje sięgną zenitu. Gdzie obejrzeć Fame MMA 11 liveTransmisja z jedenastej gali, na której mają pojawić się kibice, prowadzona będzie na oficjalnej stronie internetowej Fame MMA TV. Na razie nie wiadomo, kiedy wystartuje oficjalna sprzedaż.

Fame MMA 11 PPV - CENA

Ile kosztuje Fame MMA 11? Transmisja kosztuje tyle, co dobra płyta muzyczna waszego ulubionego artysty. Zazwyczaj to koszt 24 złotych w jakości 720p i 29,99 zł w jakości 1080p. Nieoficjalnie cenowa rozpiska będzie wyglądać tak samo, jak miało to miejsce w przypadku jubileuszowej, dziesiątej odsłony gali. Czyli następująco:

Fame MMA 11 LIVE 1080p + 7 DNI VOD

 • Hotpay - 29,99 zł
 • PayPal - 33,99 zł
 • PayU - 30,99 zł
 • PaysafeCard - 29,99 zł
 • Stripe - 33,99 zł

Fame MMA 11 LIVE LIVE 720p + 48H VOD

 • Hotpay - 23,99 zł
 • PayPal - 27,99 zł
 • PayU - 24,99 zł
 • PaysafeCard - 23,99 zł
 • Stripe - 27,99 zł

Fame MMA 11 PPV - TRANSMISJA, GDZIE?

Transmisja FAME MMA 11, tak jak poprzednich gal, prowadzona będzie wyłącznie w systemie PPV. Jak oglądać Fame MMA 11 live? Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę FAME MMA oraz przez reflinki zawodników. Żeby kupić obraz z gali należy założyć konto i wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów płatności. Wszystko to na stronie internetowej famemma.tv. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE