Gogglebox. Przed telewizorem

Ewa i Agnieszka z „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kim są żywiołowe bliźniaczki, które bawią całą Polskę?

2024-03-14 8:57

Ewa i Agnieszka z „Gogglebox. Przed telewizorem” to niezwykle charyzmatyczna i zabawna para. Kobiety są siostrami, które potrafią rozbawić widzów programu do łez. Kim są popularne bliźniaczki?

Ewa i Agnieszka zawdzięczają swoją sławę dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kobiety zarażają swoim humorem niemal każdego widza.Ludzie uwielbiają je do tego stopnia, że chętnie zaczepiają je nawet na ulicy! Na swoich mediach społecznościowych chętnie pokazują kulisy swojego życia. Obserwuje je niemal 65 tysięcy osób! Kim są te uwielbiane przez wszystkich siostry?

Gwiazda Gogglebox w nowym programie. Podbije serca widzów?

Ewa i Agnieszka z „Gogglebox” - chodzący kabaret

Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska rozbrajają swoim humorem widzów programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kobiety to rodowite Ślązaczki, o których można powiedzieć, że charyzmę i niebanalne poczucie humoru mają we krwi. To, co najbardziej lubią w kobietach fani programu, to przede wszystkim ich autentyczność i naturalność. Poza telewizyjną sławą, kobiety zajmują się zawodowo gotowaniem. Praca w gastronomii nie jest im straszna, a podobno, kto pracował w gastro, ten się w cyrku nie śmieje. Agnieszka prowadziła własne bistro „Placek czy naleśnik” w Tychach. Bliźniaczki już nie raz udowodniły, że w wolnej chwili uwielbiają śpiewać.

Gwiazdy "Gogglebox" chodzą do normalnej pracy. Nie zgadniecie, czym zajmują się na co dzień!

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?
Listen on Spreaker.