Agnieszka Kotońska

i

Autor: AKPA Agnieszka Kotońska wzięła udział w programie "Back to school"

Celebryci

Gwiazda Gogglebox w nowym programie. Podbije serca widzów?

2024-02-15 9:52

Agnieszka Kotońska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przyjęła propozycję udziału w nowym formacie "Back to school", w którym wcieliła się w rolę uczennicy. Jak poradziła sobie z tym zadaniem? Co sprawiło jej największe trudności i jak przeżyła rozłąkę z mężem?

Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który od dekady bawi Polaków. Przez lata mogliśmy obserwować jak zmieniają się jego bohaterowie, a największą transformację przeszła Agnieszka Kotońska, zrzucając aż 40 kg! Kotońska, biorąc udział w programie, szczerze pokochała telewizję i pracę przed kamerą, dlatego też chętnie przyjmuje kolejne propozycje udziału w rozmaitych formatach. Mogliśmy oglądać ją w "99 – gra o wszystko","Orzeł czy reszka", "Druga twarz", gościła również u Kuby Wojewódzkiego, a jakiś czas temu wzięła udział w nagraniach do zupełnie nowego formatu "Back to school".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Kotońska z "Googlebox" w ogniu krytyki. Internautom nie spodobał się jej nowy wygląd. Nagranie wywołało burzę

short Julia Żugaj Bestsellery Empiku - Ślub| Eska

Agnieszka Kotońska w roli uczennicy - "Jestem wrakiem człowieka"

Stacja TTV przygotowała zupełnie nowy format, zatytułowany "Back to school". Na plan zostały zaproszone znane osoby będące rodzicami, aby mogły powtórnie wcielić się w rolę uczniów. Uczestnicy zostali zamknięcie na dwa tygodnie w szkole z internatem i codziennie uczęszczali na lekcje z języka polskiego, angielskiego, matematyki, czy chemii.

Program pojawił się w wiosennej ramówce i jest eksperymentem społecznym połączonym z reality show. Widzowie mogą zobaczyć, jak bohaterowie radzą sobie z nauką i szkolną rzeczywistością.

Agnieszka Kotońska nie ukrywała, że udział w "Back to school" był dla niej nie lada wyzwaniem. Wskazała, co przyniosło jej największe trudności. Po pierwsze musiała na dwa tygodnie opuścić swojego ukochanego męża, co dla obu stron było ogromnym przeżyciem, biorąc pod uwagę fakt, że na co dzień są niemal nierozłączni. W ich 32 letnim pożyciu te dwa tygodnie były dla nich najdłuższą, jak dotychczas, rozłąką. Po drugie, szkolne obowiązki sprawiły Agnieszce dużą trudność, zwłaszcza język angielski, do którego zdecydowanie nie ma drygu. Wielkim wyzwaniem były również rozmaite zagadnienia z matematyki czy chemii.

Jestem wrakiem człowieka. Ten eksperyment, w którym wzięłam udział nie był łatwym eksperymentem (...) Powrót do szkoły był dla mnie bardzo ciężki, dlatego, że ja już teraz zajmuję się zupełnie czymś innym. Twierdzenie Pitagorasa czy tablica Mendelejewa zawsze były dla mnie udręką - powiedziała Kotońska w rozmowie z "Party".

Agnieszkę Kotońską zaskoczyło również to, jak mało wolnego czasu mają dla siebie młodzi ludzie. Ogrom nauki może dać w kość - Powinni mieć wolny czas, trochę luzu (...) nie każdy jest orłem (...) te dzieciaki są umęczone - wyznała.