Eurowizja Junior 2022 - POWTÓRKA. Kiedy i o której godzinie w TV?

2022-12-08 15:32 Adrian Rybak
Eurowizja Junior 2022
Autor: Corinne Cumming / EBU / junioreurovision.tv Eurowizja Junior 2022 - kiedy powtórka w telewizji?

Eurowizja Junior 2022 będzie jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych końca 2022 roku. 11 grudnia reprezentanci 16 państw wystąpią na jednej scenie, aby zawalczyć o wymarzone trofeum. Fani konkursu już nie mogą się doczekać eurowizyjnych emocji. Niestety nie wszyscy będą mogli obejrzeć koncert na żywo. Czy jest przewidziana powtórka?

Eurowizja Junior 2022 to już 20. edycją tego popularnego konkursu muzycznego dla dzieci. Przed nami więc jubileuszowy koncert, w którym poznamy kolejnego zwycięzce. Do tej pory Polsce udało się wygrać dwa razy. W 2018 roku po nagrodę sięgnęła Roksana Węgiel, a zaledwie rok później Viki Gabor. W 2021 było blisko. Sara James zajęła drugie miejsce przegrywając o zaledwie 6. punktów z Maleną z Armenii. To właśnie ten kraj jest gospodarzem Eurowizji Junior 2022. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia w Kompleksie Sportowo-Koncertowym im. Karena Demircziana w Erywaniu. Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 16:00. Czy po zakończeniu można liczyć na powtórkę?

Eurowizja Junior 2022 - lista startowa. Kiedy i o której godzinie Polska?

Eurowizja Junior 2022 - najwięksi faworyci 20. edycji konkursu

Eurowizja Junior 2022 - powtórka w TV

Z aktualnej ramówki kanałów Telewizji Polskiej wynika, że niestety na żadnych kanale nie będzie można obejrzeć powtórki Eurowizji Junior 2022. TVP1, TVP Polonia i TVP ABC pokażą jedynie transmisję na żywo. Nagrany koncert będzie można jednak znaleźć w internecie. Niżej przeczytasz, gdzie szukać zapisu relacji.

Eurowizja Junior 2022 - tak wygląda występ Polski! Pierwsza próba Laury Bączkiewicz za nami

Eurowizja Junior 2022 - powtórka ONLINE

Telewizja Polska prawdopodobnie zamieści Eurowizję Junior na stronie internetowej eurowizja.tvp.pl. Na publikację z pewnością trzeba będzie trochę poczekać. Bezpośrednio po zakończeniu konkursu, relacja będzie dostępna na YouTube na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest. Nie będzie tam jednak komentarza w języku polskim.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE