Eurowizja Junior 2022 - tak wygląda występ Polski! Pierwsza próba Laury Bączkiewicz za nami

2022-12-06 14:14

Eurowizja Junior 2022 będzie należała do Polski? Pierwsze zdjęcia występu naszej reprezentantki z pewnością zwiększyły jej szanse na sukces. Laura Bączkiewicz ma za sobą pierwszą próbę w Erywaniu. Jak będzie wyglądała jej prezentacja? Mamy dla was zdjęcia! Polska znów może się liczyć w grze o podium!

Eurowizja Junior 2022 już w niedzielę 11 grudnia! Tego dnia Laura Bączkiewicz zaśpiewa piosenkę To The Moon. Choć początkowo Polska nie była typowana do grona finalistów, pierwsze zdjęcia z próby naszej reprezentantki rozpaliły nadzieję. Laura wystąpi w srebrnym kostiumie. Podobnie jej tancerze pojawili się na scenie w strojach nawiązujących do tematyki kosmicznej. W prezentacji dominuje kolor niebieski. Pojawiają się też świecące kule, duża ilość dymu, a także pirotechnika. Całość ma nawiązywać do motywu księżyca, o którym Laura śpiewa w swojej piosence. Co więcej wiemy o występie?

Eurowizja Junior 2022 - lista startowa. Kiedy i o której godzinie Polska?

Eurowizja Junior 2022 - najwięksi faworyci 20. edycji konkursu

Eurowizja Junior 2022 - występ Polski

Jeszcze przed wyjazdem do Armenii, reżyser naszego występu zdradził ciekawostkę na temat tego, co zobaczymy na ekranie. - Występ zacznie się od nagranego materiału i w taki sposób też się skończy, tego jeszcze nie było na Eurowizji Junior i nawet mieliśmy problem, by organizatorzy to zaakceptowali, ale się udało. Nie chcę zdradzać nic więcej - zdradził Konrad Smuga w rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym. Zdjęcia z próby Laury Bączkiewicz znajdziecie w galerii niżej.

Eurowizja Junior 2022 - zasady głosowania. Jak głosować na Polskę?

Tuż przed wylotem na Eurowizję Junior Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA!

Posłuchaj rozmowy z młodą reprezentantką Polski!

Listen to "Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA tuż przed wylotem na Eurowizję Junior! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.