Eurowizja Junior 2022 - tak wygląda występ Polski! Pierwsza próba Laury Bączkiewicz za nami

2022-12-06 14:14

Eurowizja Junior 2022 będzie należała do Polski? Pierwsze zdjęcia występu naszej reprezentantki z pewnością zwiększyły jej szanse na sukces. Laura Bączkiewicz ma za sobą pierwszą próbę w Erywaniu. Jak będzie wyglądała jej prezentacja? Mamy dla was zdjęcia! Polska znów może się liczyć w grze o podium!

Eurowizja Junior 2022 już w niedzielę 11 grudnia! Tego dnia Laura Bączkiewicz zaśpiewa piosenkę To The Moon. Choć początkowo Polska nie była typowana do grona finalistów, pierwsze zdjęcia z próby naszej reprezentantki rozpaliły nadzieję. Laura wystąpi w srebrnym kostiumie. Podobnie jej tancerze pojawili się na scenie w strojach nawiązujących do tematyki kosmicznej. W prezentacji dominuje kolor niebieski. Pojawiają się też świecące kule, duża ilość dymu, a także pirotechnika. Całość ma nawiązywać do motywu księżyca, o którym Laura śpiewa w swojej piosence. Co więcej wiemy o występie?

Eurowizja Junior 2022 - lista startowa. Kiedy i o której godzinie Polska?

Eurowizja Junior 2022 - najwięksi faworyci 20. edycji konkursu

Eurowizja Junior 2022 - występ Polski

Jeszcze przed wyjazdem do Armenii, reżyser naszego występu zdradził ciekawostkę na temat tego, co zobaczymy na ekranie. - Występ zacznie się od nagranego materiału i w taki sposób też się skończy, tego jeszcze nie było na Eurowizji Junior i nawet mieliśmy problem, by organizatorzy to zaakceptowali, ale się udało. Nie chcę zdradzać nic więcej - zdradził Konrad Smuga w rozmowie z Dziennikiem Eurowizyjnym. Zdjęcia z próby Laury Bączkiewicz znajdziecie w galerii niżej.

Eurowizja Junior 2022 - zasady głosowania. Jak głosować na Polskę?

Tuż przed wylotem na Eurowizję Junior Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA!

Posłuchaj rozmowy z młodą reprezentantką Polski!

Listen to "Laura Bączkiewicz odwiedziła Radio ESKA tuż przed wylotem na Eurowizję Junior! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze