Eurowizja Junior 2020 - POWTÓRKA. Kiedy i o której w TV i online?

2020-11-29 16:27 AW
Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Tegoroczna Eurowizja Junior jest wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim dlatego, że drugi raz z rzędu to wydarzenie organizowane jest w Polsce. Rok temu fani Eurowizji Junior mieli okazję dopingować swoich faworytów na Arenie Gliwice. W tym roku Eurowizja Junior miała odbyć się w Warszawie, jednak pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała organizatorom plany. Ani uczestnicy, ani fani konkursu nie mogli przyjechać do Polski.

Eurowizja Junior 2020 - POWTÓRKA. Kiedy i o której w TV i online? W tym roku uczestnicy Eurowizji Junior nie wystąpią na żywo - ich występy zostały już nagrane. Na żywo zobaczymy jedynie zapowiedzi wykonawców. Prowadzącymi tegorocznej Eurowizji Junior zostali Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski i Małgorzata Tomaszewska.

Eurowizja Junior 2020 - POWTÓRKA. Kiedy i o której w TV i online?

Tegoroczna Eurowizja Junior odbywa się w niedzielę 29 listopada. Transmisja zaplanowana została na godzinę 17:00, wydarzenie można oglądać na TVP1, a online m.in. na oficjalnej stronie konkursu -  junioreurovision.tv. Co istotne, Telewizja Polska nie planuje retransmisji konkursu. Jeśli ktoś przegapił wydarzenie na żywo, będzie mógł obejrzeć je ponownie na stronie wydarzenia dzięki zapisanemu streamowi, który dostępny będzie online pod tym linkiem:

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE