Eurowizja Junior 2019: Ceremonia Otwarcia. Kiedy i o której transmisja w TV i online z wydarzenia?

2019-11-18 13:39
Viki Gabor
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Tegoroczna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci jest dla Polski wyjątkowa. Zwycięstwo Roksany Wegiel w 2018 roku zapewniło nam pierwszeństwo przy zgłoszeniach na gospodarza Eurowizji Junior 2019, dzięki czemu konkurs odbywa się w Arenie Gliwice. To właśnie do naszego kraju przyjedzie 18 młodych wokalistów, którzy razem z naszą reprezentantką, Viki Gabor, będą walczyć o zwycięstwo. Ceremonia Otwarcia Eurowizji Junior 2019 odbywa się jednak sporo wcześniej niż sam konkurs!

Eurowizja Junior 2019: Ceremonia Otwarcia. Kiedy i o której transmisja w TV i online z wydarzenia? Gdzie ją oglądać? Tegoroczny konkurs z pewnością dostarczy polskim widzom wielu emocji. Nasz kraj po raz pierwszy jest gospodarzem Eurowizji Junior, a w dodatku polska reprezentantka jest przez wielu ekspertów typowana na faworytkę konkursu!

Eurowizja Junior 2019: Ceremonia Otwarcia. Kiedy i o której transmisja w TV i online?

Sam Finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 w Gliwicach odbędzie się dopiero w niedzielę 24 listopada. Jednak Ceremonia Otwarcia zaplanowana jest znacznie wcześniej. Wydarzenie odbędzie się już w poniedziałek 18 listopada niemal na tydzień przed Finałem. Niestety, wydarzenie to nie będzie transmitowane w telewizji - Ceremonię Otwarcia będzie można śledzić jedynie w internecie za pośrednictwem oficjalnej strony konkursu: junioreurovision.tv oraz na stronach eurowizja.tvp.pl, vod.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej VOD. Transmisja rozpoczyna się o godzinie 16:30.

Eurowizja Junior 2019: Ceremonia Otwarcia. Co się wydarzy?

Podczas Ceremonii Otwarcia odbędzie się losowanie, które wyłoni, który występ zobaczymy jako ostatni, a który jako pierwszy podczas niedzielnego finału. Oprócz tego zobaczymy występy zespołu 4Dreamers oraz Zespół Tańca i Pieśni ŚLĄSK. Ceremonia Otwarcia odbędzie się w Teatrze Śląskim w Katowicach, a poprowadzi ją Mateusz Szymkowiak.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE