Eurowizja Junior 2019 - transmisja TV i ONLINE. Godzina konkursu

2019-11-24 12:52 aw
Eurowizja Junior
Autor: Michal WARGIN/East News

Tegoroczna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci będzie dla nas szczególna. Po zeszłorocznej wygranej reprezentantki Polski, Roksany Węgiel, Polska wystąpiła o możliwość zorganizowania wydarzenia w naszym kraju. Udało się uzyskać zgodę, a Eurowizja Junior 2019 odbędzie się na Arenie w Gliwicach! Nawet jeśli nie macie możliwości, aby pojechać do Gliwic i oglądać konkurs na żywo, bez problemu znajdziecie transmisję z tego wydarzenia w telewizji i w internecie.

Eurowizja Junior 2019 - kiedy i o której oglądać? Transmisja online i w TV. Rok temu reprezentantką Polski na Eurowizji Junior została laureatka pierwszej edycji programu The Voice Kids. W tym roku nasz kraj reprezentować będzie Wiktoria Gabor, która wygrała program Szansa na sukces. Eurowizja Junior. Wiktoria wykona utwór Superhero.

Eurowizja Junior 2019 - transmisja w TV. Kiedy i o której oglądać?

17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. Rok temu relacja z wydarzenia dostępna była wyłącznie na kanale TVP ABC. W tym roku, z racji tego, że Polska jest gospodarzem Eurowizji Junior, transmisję będzie można obejrzeć na TVP 1. Relacja ma rozpocząć się o godzinie 16:00. Tradycyjnie komentować będzie Artur Orzech.

Eurowizja Junior 2019 - transmisja online. Gdzie oglądać w internecie?

W internecie finał konkursu można śledzić w kilku miejscach: vod.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej VOD. Dostępna będzie także na oficjalnej stronie Eurowizji Junior junioreurovision.tv.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE