Eurowizja Junior 2019 - transmisja TV i ONLINE. Godzina konkursu

2019-11-24 12:52 aw
Eurowizja Junior
Autor: Michal WARGIN/East News

Tegoroczna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci będzie dla nas szczególna. Po zeszłorocznej wygranej reprezentantki Polski, Roksany Węgiel, Polska wystąpiła o możliwość zorganizowania wydarzenia w naszym kraju. Udało się uzyskać zgodę, a Eurowizja Junior 2019 odbędzie się na Arenie w Gliwicach! Nawet jeśli nie macie możliwości, aby pojechać do Gliwic i oglądać konkurs na żywo, bez problemu znajdziecie transmisję z tego wydarzenia w telewizji i w internecie.

Eurowizja Junior 2019 - kiedy i o której oglądać? Transmisja online i w TV. Rok temu reprezentantką Polski na Eurowizji Junior została laureatka pierwszej edycji programu The Voice Kids. W tym roku nasz kraj reprezentować będzie Wiktoria Gabor, która wygrała program Szansa na sukces. Eurowizja Junior. Wiktoria wykona utwór Superhero.

Eurowizja Junior 2019 - transmisja w TV. Kiedy i o której oglądać?

17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. Rok temu relacja z wydarzenia dostępna była wyłącznie na kanale TVP ABC. W tym roku, z racji tego, że Polska jest gospodarzem Eurowizji Junior, transmisję będzie można obejrzeć na TVP 1. Relacja ma rozpocząć się o godzinie 16:00. Tradycyjnie komentować będzie Artur Orzech.

Eurowizja Junior 2019 - transmisja online. Gdzie oglądać w internecie?

W internecie finał konkursu można śledzić w kilku miejscach: vod.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej VOD. Dostępna będzie także na oficjalnej stronie Eurowizji Junior junioreurovision.tv.

NAJNOWSZE