Eurowizja 2022 - TRANSMISJA LIVE. Gdzie i o której godzinie oglądać za darmo?

2022-05-13 13:23

Eurowizja 2022 to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w tym roku. Nasz kraj reprezentuje Krystian Ochman, który na wielkiej scenie wystąpi z piosenką "River". Konkurs będzie transmitowany w telewizji i internecie. Gdzie oglądać Eurowizję za darmo?

Eurowizja 2022 - gdzie oglądać za darmo w TV i ONLINE? To już 66. edycja popularnego konkursu, który ciągle wzbudza wielkie emocje. Wszyscy fani muzycznego widowiska nie mogą się doczekać występów uzdolnionych wokalistów i wokalistek. Nasz kraj będzie reprezentował Krystian Ochman, który z piosenką River liczy na wysokie miejsce w tabeli, a nawet wygraną! Reprezentant Polski należy do grona faworytów. Po drugie z rzędu zwycięstwo mogą sięgnąć również Włochy (Mahmood i Blanco), chociaż reprezentanci Ukrainy i Szwecji również mają wszystko, by znaleźć się na podium. Kto wygra Eurowizję 2022? Jak poradzą sobie uczestnicy na wielkiej scenie? Przekonamy się już niedługo. Sprawdźcie, gdzie oglądać występy całkowicie za darmo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Subwoolfer - kim są wilki, które opanowały scenę na Eurowizji?! Kto to jest?

EUROWIZJA - vlog nr 2

Eurowizja 2022 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Konkurs Piosenki Eurowizji będzie transmitowany za darmo na oficjalnej stronie - Eurovision.tv oraz na profilu Eurovision Song Contest na YouTube. Całe muzyczne wydarzenie (10, 12, 14 maja 2022 r.) będzie można oglądać również w telewizji na kanale TVP1.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - najważniejsze informacje w pigułce

Pierwszy półfinałowe występy rozpoczną się we wtorek 10 maja 2022 o godz. 21:00. Druga część półfinałów odbędzie się w czwartek 12 maja o tej samej godzinie. Dwa dni później, czyli w sobotę 14 maja rozpocznie się wielki finał. Tegorocznej edycji Eurowizji towarzyszy hasło "The Sound of Beauty". Wydarzenie odbędzie się w hali PalaOlimpico we włoskim Turynie. Polski reprezentant, Krystian Ochman, zaśpiewa swój największy hit podczas drugiego półfinału. Imprezę poprowadzą Laura Pausini, Alessandro Catellan oraz Mika.