Eurowizja 2022 - tak wygląda scena tegorocznego konkursu. Motyw słońca, woda i włoski ogród

2022-05-09 15:17
Eurowizja 2022 - tak wygląda scena tegorocznego konkursu
Autor: EBU/ Francesca Montinaro

Eurowizja 2022 to będzie wielkie wydarzenie. W arenie, w której odbędzie się konkurs, powstała już scena, za którą stoi jasny koncept. To projekt, który składania się w stronę natury oraz włoskich tradycji. To właśnie na tej niesamowitej konstrukcji wystąpi Krystian Ochman. Zobacz zdjęcia z Turynu.

Eurowizja 2022 rozpocznie się już 10 maja i wywołuje wiele emocji. Duże nadzieje mają Polacy, którzy dzięki talentowi Krystiana Ochmana maja nadzieje na dobry wynik. Konkurs jest jednym z największych widowisk muzycznych na świecie i rozpoczęły się już przygotowania. Już za jakiś czas artyści przyjadą do Włoch, aby wziąć udział w próbach, a do tego potrzebna jest scena. Konstrukcja jest już gotowa! W mediach społecznościowych pojawiły się już zdjęcia, z których można wywnioskować, że zamysł scenografów jest bardzo oryginalny. Scena jest tak duża, że zajmuje niemal całą płytę hali. Co ma symbolizować ta konstrukcja?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - kiedy pierwsza próba Krystiana Ochmana? Znamy harmonogram

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2022 - scena

Za projekt tegorocznej sceny eurowizyjnej odpowiada Francesca Montinaro. Widzowie i publiczność na miejscu zobaczą ogromny, półokrągły ekran LED-owy. Przed nim znajduje się duża kinetyczna konstrukcja, która ma symbolizować słońce. Oprócz tego pod główną sceną pojawił się wodospad z prawdziwej wody. Wykonawcy i tancerze będą mogli przejść na mniejszą scenę z LED-wą podłogą oraz transparentnymi ekranami. Oryginalny jest także green room, w którym uczestnicy będą oczekiwali na wyniki. To ekologiczny projekt wzorowany na włoskich ogrodach. Nie zabrakło roślin! Zdjęcia można zobaczyć niżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze