Subwoolfer - kim są wilki, które opanowały scenę na Eurowizji?! Kto to jest?

2022-05-04 15:52
Subwoolfer / Norwegia Eurowizja 2022
Autor: EBU / NATHAN REINDS / Eurovision.tv

Czarne garnitury, białe koszule i żółte maski - tak prezentuje się zespół Subwoolfer, który będzie reprezentował Norwegię w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji w Turynie. Kim są norweskie wilki? Kto kryje się za maską? Poznajcie bliżej ten niezwykle oryginalny duet!

Szalone wilki opanowały scenę na Eurowizji! Subwoolfer to norweski duet, który 19 lutego wygrał selekcje Melodi Grand Prix 2022 i będzie jednym z uczestników na konkursie w Turynie. Zespół startuje z utworem "Give That Wolf a Banana", który ma być gwarancją na wysoką punktację w finale. Członkowie Subwoolfera są bardzo tajemniczy. Ukrywają się w żółtych maskach wilków, zakrywają wszystkie elementy ciała, a nawet mają specjalną osobę, która wypowiada się za nich w wywiadach. Jak poradzą sobie na Eurowizji? Już wiemy, że wystąpią w drugiej połowie pierwszego finału. Co jeszcze warto wiedzieć o uczestnikach z Norwegii?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Eurowizja 2022 YouTube na żywo. Gdzie oglądać Eurowizję online za darmo?

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2022 - reprezentacja Norwegii. Co wiemy o Subwoolfer?

Subwoolfer to formacja z 2021 roku, która została stworzona przez tajemniczego Jima i Keitha. Nazwa zespołu składa się ze słów subwoofer i wolf (wilk). Panowie są ubrani w czarne garnitury, białe koszule oraz w żółte krawaty i rękawiczki. Trudno nie zwrócić uwagi również na maski, które przypominają głowy wilków. Wielu twierdzi, że kryją się za nimi twórcy viralowej piosenki "The Fox (What Does The Fox Say?)". Jak jest naprawdę? Ich prawdziwe tożsamości nie zostały jeszcze publicznie ujawnione. Muzycy bardzo pilnują anonimowości. Według Jima i Keitha formacja powstała na Księżycu, istnieje od 4,5 miliarda lat i jest najbardziej udanym zespołem w naszej galaktyce. Subwoolfer może pochwalić się również 4 milionami odtworzeń na Spotify. Poniżej możecie zobaczyć, jak norweskie wilki radzą sobie na eurowizyjnej scenie.

Sonda
Eurowizja 2022. Czy Norwegia ma szansę na wygraną w konkursie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze