Sydney Sweeney / Euforia / Spotkanie z obsadą

i

Autor: Rex Features/East News

Euforia sezon 3 - nowe odcinki będą szybciej? Serialowa Cassie daje fanom nadzieję

2022-07-15 13:39

Fani Euforii nie mogą się doczekać trzeciego sezonu, który bije rekordy popularności na platformie HBO. I chociaż data nie została jeszcze ogłoszona, to mówi się głośno o premierze w 2024 roku, a nawet później. Słowa serialowej Cassie Howard dają nadzieję, że nowe odcinki mogą pojawić się jednak wcześniej!

Euforia sezon 3 powstanie! Taką informacją podzielili się pod koniec lutego twórcy serialu oraz serwis HBO. Kiedy w internecie pojawił się pierwszy teaser z zapowiedzią nowych epizodów, to fani nie ukrywali radości w komentarzach. W końcu to jeden z najważniejszych i najchętniej oglądanych projektów na platformie streamingowej. Wiemy już, że w nowych odcinkach ponownie zobaczymy Rue Benner (Zendaya), Jules Vaughn (Hunter Schafer), Maddy Perez (Alexa Demie), Nate Jacobs (Jacob Elordi) i Lexi Howard (Maude Apatow). Pojawi się również Elliot oraz mama Rue. W obsadzie nie zabraknie też aktorki Sydney Sweeney, która wcielała się w Cassie Howard. Ostatnio wypowiedziała się na temat kolejnego sezonu, a jej słowa podgrzały atmosferę wśród widzów Euforii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiemy, kto zagra Patryka Vegę w jego autobiografii - widzieliście go w filmie Tarantino! [ZDJĘCIE]

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Euforia sezon 3 - kiedy nowe odcinki?

Wszyscy fani serialu na pewno pamiętają Cassie Howard. Aktorka, która wcielała się w bohaterkę zdradziła, że obsada pojawi się na planie wcześniej niż zakładano. Odtwórcy głównych ról mają niedługo spotkać się na pierwszych nagraniach do 3. sezonu "Euforii". Fani wierzą, że wcześniejsze rozpoczęcie zdjęć może oznaczać premierę na HBO jeszcze przed 2024 rokiem!

"Niedługo znowu się spotkamy. Nie wiem, czy mogę powiedzieć dokładnie kiedy, ale niedługo. Zakochałam się w Cassie, ona jest jak jazda na rollercoasterze. Egoistycznie mam nadzieję, że ona nadal taka będzie, to dla mnie duża frajda, mieć możliwość robienia tego i rzucenia wyzwania samej sobie w ten sposób. Ale wierzę i ufam Samowi [twórca serialu] i temu, co on robi z tymi postaciami w tej historii. Jestem podekscytowana tym, co będzie dalej." powiedziała aktorka w rozmowie z Variety