Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 - wiek, wzrost, pochodzenie, zainteresowania, związki, Instagram

2021-09-19 17:50 Adrian Rybak
Elżbieta z Rolnik szuka żony 8
Autor: Facebook.com/Rolnik szuka żony (screen)

Rolnik szuka żony powraca. Jesienią 2021 widzowie TVP będą mogli zobaczyć 8. sezon słynnego randkowego reality show, w którym rolnicy i rolniczki szukają miłości swojego życia. Jedną z uczestniczek będzie Elżbieta, która zwróciła uwagę wielu widzów. Kim jest nowa gwiazda reality show Telewizji Polskiej?

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 - wiek, wzrost, pochodzenie, zainteresowania, związki, Instagram. Rolnik szuka żony 8 już wkrótce zadebiutuje na polskich ekranach. Znamy już uczestników programu. Jedna z nich szczególnie zwróciłauwagę widzów. Mowa o Elżbiecie. Rolniczka zachwycił widzów już w kwietniu, kiedy zaprezentowała się w zerowym odcinku, aby zebrać jak najwięcej listów. Kim jest kobieta?

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 - wiek, wzrost

Elżbieta to piękna uczestniczka nowej edycji programu Rolnik szuka żony. Według informacji przekazanych przez Telewizję Polską, ma 56 lat. Kobieta ma 164 centymetry wzrostu.

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 - pochodzenie

Skąd pochodzi Elżbieta z Rolnik szuka żony 8? Zastanawia się wielu widzów programu. Okazuje się, że 56-latka pochodzi z województwa świętokrzyskiego.

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 - zainteresowania

Elżbieta wolny czas spędza w ogrodzie, nad stawem, ważny jest dla niej kontakt z naturą i ma jeszcze mnóstwo marzeń, które chciałaby spełnić. Prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę.

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 - związki

Elżbieta ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Liczny na to, że to właśnie w Rolniku szuka żony 8 znajdzie tego jedynego.

Elżbieta z Rolnik szuka żony 8 - Instagram

Czy Elżbieta z programu Rolnik szuka żony 8 ma konto na Instagramie? Takiej informacji poszukuje wielu fanów popularnego reality show TVP. Niestety, nie udało nam się znaleźć profilu tej uczestniczki.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE