Austin Butler / ELVIS

i

Autor: Album Online/East News

ELVIS 2022 - gdzie obejrzeć? Kiedy film pojawi się na HBO Max?

2022-06-29 10:39

Król rock'n'rolla, człowiek brylantyna i fan ekstrawaganckich strojów doczekał się kolejnego filmu biograficznego. Elvis Presley znowu zaśpiewał, ale tym razem na wielkim ekranie. Obrazek cieszy się w kinach ogromną popularnością, ale niektórzy widzowie zastanawiają się, kiedy trafi na streaming. Sprawdźcie, gdzie będzie można obejrzeć filmową historię piosenkarza w internecie.

Film ELVIS trafił do kin w piątek 24 czerwca 2022 roku. To kolejna ekranowa opowieść o życiu legendarnego muzyka, który do dziś uważany jest za króla rock'n'rolla. Barwne życie Elvisa Presleya to idealny materiał na film, więc nic dziwnego, że twórcy sięgają po jego historię. Produkcja Baza Luhrmanna nie jest jednak typowym filmem biograficznym. Tytuł głównie opowiada o relacji między muzykiem a jego menadżerem Tomem Parkerem, tzw. Pułkownikiem. Historia słynnego menadżera jest równie ciekawa, co historia króla rocka, więc Luhrmann postanowił skierować oczy widzów głównie na ten element. W filmie nie brakuje oczywiście kultowych występów Elvisa. Wszystkie hity, które miały wybrzmieć to wybrzmiały, a niektóre wykonał nawet sam Austin Butler! Kinowa produkcja przyciąga widzów, ale wielu ciągle czeka aż film pojawi się w internecie. Podpowiadamy, kiedy możemy spodziewać się Elvisa na streamingu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Christian Bale powróci jako Batman? Aktor skomentował pogłoski

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Film ELVIS - gdzie obejrzeć online? Kiedy na HBO?

ELVIS jest dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures, więc możemy spodziewać się, że historia Presleya pojawi się w bibliotece HBO. Studio kilka miesięcy temu ogłosiło, że ich produkcje będą trafiać na platformę ok. 45 dni od swojej kinowej premiery. Film ELVIS ma pojawić się w HBO Max 8 sierpnia 2022 r.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

Film ELVIS - obsada

W tytułową rolę Elvisa Presleya wcielił się Austin Butler. Kreacja aktora spotkała się z pozytywnym odbiorem nie tylko widzów, ale również wielu krytyków. Na ekranie towarzyszy mu Tom Hanks w roli menadżera Toma Parkera. W nowej produkcji Baza Luhrmanna zagrali również Chaydon Jay (młody Elvis), Helen Thomson (Gladys Presley), Richard Roxburgh (Vernon Presley), Olivia DeJonge (Priscilla Presley), Luke Bracey (Jerry Schilling), Natasha Bassett (Dixie Locke), David Wenham (Hank Show), Kelvin Harrison Jr. (B.B. King), Xavier Samuel (Scotty Moore), Kodi Smith-McPhee (Jimmie Rodgers Show) oraz Josh McConville (Sam Phillips).

Listen to "Film ELVIS - co jest prawdą, a co nie w filmowej biografii króla rocka?" on Spreaker.