Dom z papieru sezon 5: zwiastun stworzony przez fana robi furorę w sieci. Vancouver wyrusza na misję ratunkową

2021-04-14 19:45 Alicja Wójcik
Dom z papieru
Autor: screen youtube.com, kanał FilmFantasy Studios screen youtube.com

Finałowa część Domu z papieru to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier na świecie. Hiszpańska produkcja stała się międzynarodowym hitem i pobiła rekordy oglądalności. Nic więc dziwnego, że dziesiątki fanów serialu siedzi jak na szpilkach i codziennie wyszukuje nowych informacji na temat serialu. Wielu z nich miało nadzieję, że ostatni sezon Domu z papieru ukaże się jeszcze w kwietniu, podobnie jak sezon czwarty rok temu, jednak wygląda na to, że fani będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Dom z papieru sezon 5 - ten fanowski zwiastun okazał się hitem! Tak rzeczywiście mogłaby wyglądać finałowa część serialu? Mimo że już od wakacji 2020 roku wiadomo, że premiera sezonu piątego zaplanowana jest na 2021 rok, jak na razie widzowie nie znają ani daty premiery, ani nie było im dane zobaczyć oficjalnego zwiastuna. Fani serialu zadbali jednak o to sami.

Dom z papieru sezon 5: zwiastun stworzony przez fana robi furorę w sieci

Widzowie Domu z papieru już od zakończenia sezonu czwartego spekulują, jaki będzie finał tej historii, a w sieci można znaleźć dziesiątki teorii na ten temat. Sezon czwarty skończył się niezwykle dramatycznie - Profesor został złapany przez Alicię Sierrę, która trzyma go na muszce. Profesor zginie? A może Sierra dołączy do ekipy? W październiku na YouTubie pojawił się fanowski zwiastun serialu stworzony przez użytkownika o nazwie FilmFantasy Studios. W wymyślonym przez niego scenariuszu pojawia się nowa postać - Vancouver - który zostaje wezwany przez Lizbonę, aby pomóc Profesorowi. Filmik jak dotąd został obejrzany ponad 6 mln razy, a wielu fanów serialu jest zgodnych, że wygląda niezwykle realistycznie. Mimo że wideo zatytułowane jest jako 'oficjalny zwiastun', jak na razie jest to niestety jedynie wizja artystyczna jednego z widzów serialu.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE