Elif odcinek 965 streszczenie - Parla postanawia osobiście poznać Asli. Macide coraz częściej ma zaniki pamięci

2021-04-23 8:58 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Elif streszczenie odcinka 965 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 26 kwietnia o godzinie 14:00. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl

Elif odcinek 965 - Parla postanawia jechać do holdingu, by osobiście poznać asystentkę Kerema. Wychodząc z domu Melek zauważa, że Asli nie wzięła dokumentacji, którą przygotowała na zebranie z Keremem. Pamiętając, że to ważne, postanawia zawieźć teczkę do firmy. Asli dowiaduje się od Birce, że to z powodu Rany pracownia zatrudniająca gospodynie domowe nie dostała zlecenia, co bezpośrednio dotknęło też Melek. Dziewczyna, przekonana, że jej szef o tym nie wie, informuje Kerema o decyzji Rany. Wbrew oczekiwaniom Asli, Kerem w jej obecności zachowuje spokój, co oburza dziewczynę. Po jej wyjściu jednak rozgniewany Kerem próbuje skontaktować się z Raną. Parla prosi sekretarkę w holdingu, by przyprowadziła Asli. W wyniku nieporozumienia Parla rozmawia z inną pracownicą o imieniu Asli. W oczach Parli jest ona nieatrakcyjną asystentką, która nie stanowi żadnego zagrożenia. Uspokojona idzie więc do Kerema i widząc, że narzeczony jest w złym stanie namawia go na powrót do domu. Tymczasem Melek jest już niedaleko firmy. Po drodze spotyka jednak Asli, której Kerem pozwolił wyjść wcześniej. Wracają razem do domu. Macide coraz częściej ma zaniki pamięci. 

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Elif 965 streszczenie

Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie śledzą losy bohaterów. Dotychczas zrealizowano ponad 900 odcinków tej tureckiej telenoweli.

Więcej o serialu Elif:

NAJNOWSZE