Elif - jak wygląda teraz gwiazda tureckiego serialu? Isabella Damla Güvenilir ma już 12 lat!

2021-01-19 12:23 Ewelina Kulasza
Elif
Autor: materiały TVP

Już w wieku sześciu lat zaczęła swoją karierę w branży aktorskiej. Od razu spodobała się nie tylko producentom serialu Elif, ale także widzom na całym świecie! Mowa oczywiście o młodej aktorce Isabelli Damla Güvenilir, która bez wątpienia jest wielką gwiazdą w tureckim serialu. Jesteście ciekawi jak młoda aktorka zmieniła się na przestrzeni kilku lat? Kim prywatnie jest serialowa Elif Simsek? O tej dziewczynce mówi cały świat!

Elif - jak wygląda teraz gwiazda tureckiego serialu? Isabella Damla Güvenilir ma już 12 lat! Serial Elif jest jak historia o Kopciuszku. Powstał w Turcji w 2014 roku i okazał się być wielkim hitem dosłownie na całym świecie. W Polsce odcinki emitowane są prawie codziennie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Serial Elif opowiada o życiowych perypetiach tytułowej bohaterki, w którą wciela się od kilku lat Isabella Damla Güvenilir. Dziewczynka mając 5 lat, odwiedziła rodzinę w Turcji, a następnie mając sześć lat została doceniona przez twórców serialu i dostała tytułową, główną rolę. Od tamtego czasu młoda aktorka wciela się w postać Elif Simsek, córkę serialowej Melek - pokojówki w domu Kenana Emiroğlu.

Pokojówka Melek zakochała się w Kenanie i zaszła w ciążę. Bojąc się porzucenia nigdy nie powiedziała mu, że Elif jest jego córką. Matka Kenana nie zaakceptowała tej miłości i dlatego ten ożenił się z Arzu. Melek w końcu związała się z Veyselem, który jest podłym człowiekiem z długami hazardowymi, a Veysel postanowił sprzedać małą Elif, żeby spłacić swoje długi. Serial trwa do dzisiaj, a wątki wciąż są rozwijane i trzymają widzów w napięciu.

Elif - jak teraz wygląda tytułowa bohaterka?

Elif dorastała na oczach wszystkich widzów. Jak teraz wygląda Isabella Damla Güvenilir, która od lat wciela się w rolę tytułowej bohaterki? Młoda aktorka jest już prawie nastolatką! 11 stycznia 2021 roku skończyła 12 lat i jak widać w mediach społecznościowych po prostu promienieje. Ponadto Isabella jest aktywna na YouTube, gdzie cyklicznie publikuje materiały wideo z różnymi wyzwaniami i nie tylko.

Isabella Damla Güvenilir to bez wątpienia jedna z popularniejszych gwiazd młodego pokolenia, która zdobyła miliony fanów na całym świecie! Na jej prywatnym koncie na Instagramie @isabelladamlaguvenilirofficial obserwuje ją ponad 500 tys. followersów i co ciekawe, ta liczba wciąż rośnie! Zobaczcie poniżej, jak dziecięca aktorka zmieniła się na przestrzeni kilku lat.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE