Elif - jak wygląda teraz gwiazda tureckiego serialu? Isabella Damla Güvenilir ma już 12 lat!

2021-01-19 12:23 Ewelina Kulasza
Elif
Autor: materiały TVP

Już w wieku sześciu lat zaczęła swoją karierę w branży aktorskiej. Od razu spodobała się nie tylko producentom serialu Elif, ale także widzom na całym świecie! Mowa oczywiście o młodej aktorce Isabelli Damla Güvenilir, która bez wątpienia jest wielką gwiazdą w tureckim serialu. Jesteście ciekawi jak młoda aktorka zmieniła się na przestrzeni kilku lat? Kim prywatnie jest serialowa Elif Simsek? O tej dziewczynce mówi cały świat!

Elif - jak wygląda teraz gwiazda tureckiego serialu? Isabella Damla Güvenilir ma już 12 lat! Serial Elif jest jak historia o Kopciuszku. Powstał w Turcji w 2014 roku i okazał się być wielkim hitem dosłownie na całym świecie. W Polsce odcinki emitowane są prawie codziennie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Serial Elif opowiada o życiowych perypetiach tytułowej bohaterki, w którą wciela się od kilku lat Isabella Damla Güvenilir. Dziewczynka mając 5 lat, odwiedziła rodzinę w Turcji, a następnie mając sześć lat została doceniona przez twórców serialu i dostała tytułową, główną rolę. Od tamtego czasu młoda aktorka wciela się w postać Elif Simsek, córkę serialowej Melek - pokojówki w domu Kenana Emiroğlu.

Pokojówka Melek zakochała się w Kenanie i zaszła w ciążę. Bojąc się porzucenia nigdy nie powiedziała mu, że Elif jest jego córką. Matka Kenana nie zaakceptowała tej miłości i dlatego ten ożenił się z Arzu. Melek w końcu związała się z Veyselem, który jest podłym człowiekiem z długami hazardowymi, a Veysel postanowił sprzedać małą Elif, żeby spłacić swoje długi. Serial trwa do dzisiaj, a wątki wciąż są rozwijane i trzymają widzów w napięciu.

Elif - jak teraz wygląda tytułowa bohaterka?

Elif dorastała na oczach wszystkich widzów. Jak teraz wygląda Isabella Damla Güvenilir, która od lat wciela się w rolę tytułowej bohaterki? Młoda aktorka jest już prawie nastolatką! 11 stycznia 2021 roku skończyła 12 lat i jak widać w mediach społecznościowych po prostu promienieje. Ponadto Isabella jest aktywna na YouTube, gdzie cyklicznie publikuje materiały wideo z różnymi wyzwaniami i nie tylko.

Isabella Damla Güvenilir to bez wątpienia jedna z popularniejszych gwiazd młodego pokolenia, która zdobyła miliony fanów na całym świecie! Na jej prywatnym koncie na Instagramie @isabelladamlaguvenilirofficial obserwuje ją ponad 500 tys. followersów i co ciekawe, ta liczba wciąż rośnie! Zobaczcie poniżej, jak dziecięca aktorka zmieniła się na przestrzeni kilku lat.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE