Dziewczyny z Dubaju nie trafią na Netflix?! Doda odcina się od produkcji

Dziewczyny z Dubaju
Autor: Aleksandra Mecwaldowska

Dziewczyny z Dubaju to bez dwóch zdań jeden z największych filmowych hitów ostatnich lat. Wyreżyserowana przez Marię Sadowską produkcja przyciągnęła do kin prawdziwe tłumy. Wielu fanów liczyło na to, że film pojawi się również w ofercie serwisu Netflix. Doda odpowiedziała na jedno z pytań dotyczących dalszych losów głośnego hitu.

Czy Dziewczyny z Dubaju pojawią się na Netflix? To pytanie od miesięcy zadają sobie nie tylko fani Dody, ale również liczni kinomaniacy. Dziewczyny z Dubaju to bez dwóch zdań jedna z najgłośniejszych premier filmowych ostatnich lat. O nakręconej na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Piotra Krysiaka produkcji mówiło się na długo przed pierwszym kinowym pokazem. Mało brakowało, że film nie trafiłby do kin w takiej formie, w jakiej mieliśmy okazję go zobaczyć. Wszystko przez sprawy prywatne Dody i jej byłego męża Emila Stępnia, który według relacji piosenkarki nie wpuścił jej, ani Marii Sadowskiej do montażowni. Ostatecznie wszystko się udało i w listopadzie 2021 roku Dziewczyny z Dubaju zawitały do kin w całej Polsce. Już w pierwszy weekend tytuł przyciągnął ponad 278 tysięcy widzów.

Sonda
Oglądałeś/aś film "Dziewczyny z Dubaju"?

Dziewczyny z Dubaju na DVD, nie na Netflix?

Już 25 marca w sklepach w całej Polsce ukaże się wydawnictwo DVD kasowego filmu Dziewczyny z Dubaju, którego Doda była producentką kreatywną. Zapytana o premierę tytułu na Netflix Doda odpisała jedynie: 

TO NIE JEST JUŻ PYTANIE DO MNIE

Piosenkarka poinformowała, że złożyła rezygnację z pełnienia wszelkich funkcji w spółce Ent One Studios Ltd, która realizowała produkcję.

W chwili, gdy zamykają się jedne drzwi, otwierają się nowe. Jeśli coś w życiu tracimy, to znaczy, że nie wspiera to już naszego rozwoju albo po prostu przyszedł czas pożegnania..Dziewczyny z Dubaju.. Żegnajcie - napisała.

W związku z tym na dalsze informacje dotyczące pojawienia się kinowego hitu na Netflix musimy jeszcze poczekać. Póki co produkcję można nabyć na Blu-Ray i DVD.

Paulina Gałązka o roli w Dziewczynach z Dubaju
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE