Dziewczyny z Dubaju

i

Autor: Aleksandra Mecwaldowska

Dziewczyny z Dubaju na Netflix. Kiedy film będzie dostępny online?

2022-04-03 17:56

Dziewczyny z Dubaju to film, który dopiero wszedł do kin w całej Polsce, a już bije rekordy popularności. W pierwszy weekend zobaczyło go prawie 300 tysięcy osób! Wielu widzów zastanawia się nad tym, czy niebawem trafi on również na Netflix. Co wiadomo? Czy Dziewczyny z Dubaju trafią do sieci?

Dziewczyny z Dubaju na Netflix - czy kontrowersyjny film Dody i Marii Sadowskiej pojawi się w ofercie najpopularniejszej platformy streamingowej na świecie? Informacji na ten temat poszukuje coraz więcej widzów zachwyconych filmem bądź zachęconych do obejrzenia go w większości pozytywnymi recenzjami. Dziewczyny z Dubaju to bez wątpienia największy kinowy hit tego roku, o czym stanowi rekord, jaki udało mu się pobić w weekend otwarcia. Jak wynika z oficjalnych statystyk, produkcję opowiadającą o losach Emi, która decyduje się na przyjęcie propozycji zawodowej od Doroty i jej córki Marianki, obejrzało 278 tysięcy widzów. To znacznie lepszy wynik od najnowszych dzieł Patryka Vegi, Ridleya Scotta czy też Wojciecha Smarzowskiego. Czy film trafi także na Netflix?

Dziewczyny z Dubaju na Netflix

Patrząc na to, jakim sukcesem okazała się premiera kinowa Dziewczyn z Dubaju, prawie pewne wydaje się, że produkcja pojawi się również w ofercie Netflix. Na ten moment nie jest jednak znana data, ani żadne szczegóły. Film Dziewczyny z Dubaju cały czas leci w kinach, więc osoby, które nie miały jeszcze okazji go zobaczyć, wciąż mają taką możliwość. Doda poinformowała, że kina w całej Polsce stale dodają nowe sale ze względu na wysokie zainteresowanie. 

Aktualizacja: Dziewczyny z Dubaju - cały film ONLINE na Canal+. Kiedy premiera?

Giulio Berruti o współpracy z Dodą i porównaniach do Michele Morrone