Dziewczyny z Dubaju - cały film ONLINE na Canal+. Kiedy premiera?

Dziewczyny z Dubaju
Autor: Aleksandra Mecwaldowska

Sześć tygodni w czołówce Box Office. Ponad milion widzów w kinach przez niewiele ponad miesiąc emisji. Zagadka, w którym serwisie i kiedy pojawi się film została właśnie rozwiązana. Wyczekiwana produkcja i głośna premiera DZIEWCZYNY Z DUBAJU będzie dostępna w serwisie CANAL+ ONLINE. Sprawdź, kiedy!

Dziewczyny z Dubaju - cały film online to jedno z najchętniej wyszukiwanych haseł przez internautów. Nic dziwnego! O młodych Polkach, celebrytkach i modelkach wyjeżdżających do zagranicznych kurortów w celu zarabiania na zapewnianiu rozrywki i towarzystwa bogatym mężczyznom mówiło się od wielu lat. Film inspirowany był wydarzeniami opisanymi w książce Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju.

Czułam tutaj temat na film. Trochę ze względów biznesowych, bo widziałam, jak całą Polskę interesuje ten temat, ale trochę też ze względów misyjnych - mówi producentka filmu Dorota Doda Rabczewska.

Doda podkreślała, że jej głównym celem było skłonienie kobiet do refleksji nad własnym życiem. Głośny obraz opowiada historię młodej, ambitnej dziewczyny Emi, która od lat marzy o karierze w wielkim świecie. Dlatego gdy tylko nadarzyła się okazja, bez wahania decyduje się zostać ekskluzywną escort girl. Wkrótce to właśnie ona, na zaproszenie arabskich szejków, zaczyna rekrutować Polki – celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, luksusowy świat szybko ujawnia swoją ciemną stronę. Teraz wszyscy będą mogli zobaczyć produkcję u siebie w domu!

Sonda
Oglądałeś/aś film "Dziewczyny z Dubaju"?

Dziewczyny z Dubaju online - kiedy na Canal+?

Najchętniej oglądana w 2021 roku polska produkcja będzie dostępna dla wszystkich już od 29 kwietnia w serwisie CANAL+ ONLINE.

Dziewczyny z Dubaju - sukces

DZIEWCZYNY Z DUBAJU jeszcze przed startem zdjęć budziły ogromne emocje, co ostatecznie przełożyło się na ogromną popularność filmu i jego spektakularne wyniki. W premierowy weekend produkcja przeciągnęła prawie 280 000 widzów, co było najlepszym kinowym otwarciem roku. Przez sześć tygodni DZIEWCZYNY Z DUBAJU utrzymywały się w czołówce Box Office - w tym cztery na pierwszym miejscu – by ostatecznie, po nieco ponad miesiącu emisji, zamknąć rok z wynikiem ponad miliona widzów. Tym samym DZIEWCZYNY Z DUBAJU zostały najpopularniejszą polską produkcją 2021 r. oraz trzecim najchętniej oglądanym filmem, ustępując miejsca jedynie wyczekiwanej najnowszej części przygód Jamesa Bonda NIE CZAS UMIERAĆ oraz głośnej DIUNIE.

Dziewczyny z Dubaju - obsada

Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowychmiędzynarodowych lokacjach. Jego reżyserką jest Maria Sadowska, autorkainnego filmowego przeboju kasowego „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, opowiadającego historię Michaliny Wisłockiej. Producentami DZIEWCZYN Z DUBAJU® są Dorota Rabczewska i Emil Stępień. W obsadzie znaleźli się m. in.: Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk oraz Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibakówna i Józef Pawłowski oraz Giulio Berutti.

Maria Sadowska szczerze o kontrowersjach wokół Dziewczyn z Dubaju
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE