Dziedzictwo

i

Autor: YouTUbe.com/Emanet (screen) Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku?

Tureckie seriale

Dziedzictwo znika z anteny. Co dalej z serialem?

2024-06-18 19:49

Dziedzictwo to turecka telenowela, która skradła serca polskich widzów. Do tej pory emitowana był od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. W tygodniu od 17 do 21 czerwca 2024 zostanie wyemitowany jednak tylko jeden odcinek serialu. Czy to ostatni epizod?

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków w tygodniu od 17 do 21 czerwca 2024 zostanie chwilowo wstrzymana, z wyjątkiem wtorku, kiedy to widzowie będą mieli okazję zobaczyć odcinek 298. Nie będzie to jednak ostatni epizod serialu. Kontynuacja nastąpi w kolejnym tygodniu, choć również nie obędzie się bez zmian w ramówce, ze względu na trwające rozgrywki Euro 2024.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - co się dzieje w serialu? Rozwiąż QUIZ i sprawdź jak dobrze znasz serial

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 298 - wtorek 18 czerwca 2024

Yaman robi wszystko, by Ziya przypomniał sobie dzień śmierci Kevser. Choć stan Ziyi się polepsza, a on sam jest prawie pewien, że nie doprowadził do śmierci szwagierki, mężczyzna nadal ma mętlik w głowie i nie może sobie przypomnieć traumatycznych zdarzeń z przeszłości. Podczas rozmowy lekarka sugeruje Yamanowi, że powrót do domu jako miejsca zdarzenia mógłby pomóc Ziyi odzyskać pamięć. Mimo ostrzeżeń Yamana, Seher zabiera Yusufa na plac zabaw. Kobieta nie ma pojęcia, że człowiek Camgoza ma ją na celowniku. Gdy pojawia się Yaman i kategorycznie każe im wracać do domu, Seher stawia opór. Jest przekonana, że mężczyzna okłamuje ją w kwestii zagrożenia. Postanawia jak najszybciej odnaleźć dowody, które obciążą Yamana w sprawie przemytu broni. Znalezione przez nią zdjęcia i esemesy uświadamiają jej jednak, że Yaman porwał towar Camgoza, by uwolnić ją z rąk Selima. Sultan składa na Semrę skargę. Na komendzie Duygu jest zmuszona wyjawić Alemu i Sultan chorobę matki. Poruszona Sultan wycofuje skargę i zaprasza obie kobiety na kolację.

Najpiękniejsze tureckie seriale o miłości. Romantyczne historie z tragedią w tle:

Listen on Spreaker.