Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 46 - STRESZCZENIE. Kiraz wysyła Begum kwiaty, a Ali wpada w szał!

2023-06-08 19:03

Streszczenie 46. odcinka serialu "Dziedzictwo" może okazać się pomocne. Warto też zaznaczyć, że emisja tego epizodu zostanie przesunięta ze względu na Boże Ciało. Kiedy dokładnie oglądać i co się wydarzy u bohaterów? Sprawdźcie już teraz, bo emocji nie zabraknie!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - obsada tureckiego serialu. Jakie gwiazdy zobaczymy w produkcji?

Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14

Dziedzictwo - odcinek 46 streszczenie

Kiraz wysyła Begum kwiaty i liścik w imieniu Alego. Osman uświadamia jej, że nie było to rozsądne posunięcie. Ali na wieść o bukiecie wpada w szał. nie zostawia na Kiraz suchej nitki. Begum nadal stosuje szantaż emocjonalny i naciska na Alego w kwestii ślubu. Ikbal i Zuhal są przerażone. Boją się, że ich intryga może skończyć się tragicznie. Yaman przyjeżdża na spotkanie z Gürbüzem Soygirayem. W obawie o życie Seher przeprasza rywala. Soygiray nie uwalnia dziewczyny. Co więcej, każe swoim ludziom pochować ją żywcem. Yaman w ostatniej chwili ratuje Seher. Osman próbuje odwieść Alego od ślubu. Wie, że chłopak zgodził się ożenić z Begum wyłącznie z poczucia obowiązku i lojalności wobec jej ojca.

Dziedzictwo - odcinek 46. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 46. zostanie wyemitowany 9 czerwca 2023 r. (piątek) o godzinie 16:05. Epizod miał pojawić się dzień wcześniej, ale z okazji Bożego Ciała przełożono premierę i odbędzie się właśnie w piątek.

Listen on Spreaker.