Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP Dziedzictwo turecki serial

Dziedzictwo - obsada tureckiego serialu. Jakie gwiazdy zobaczymy w produkcji?

2023-03-27 15:23

Obsada serialu "Dziedzictwo" z pewnością interesuje wielu fanów tureckich telenowel. Kto jest kim w produkcji, która zastąpiła legendarną "Przysięgę" w ramówce TVP? Jakie aktorki i aktorów zobaczymy w kolejnym tytule znad Bosforu? Sprawdzamy!

Dziedzictwo to kolejny serial, w którym główną rolę odgrywa dziecko. W tym przypadku ważnym bohaterem dla całej fabuły będzie pięcioletni Yusuf. Jak potoczą się jego losy i czego możemy spodziewać się po nowej telenoweli znad Bosforu? Z pewnością szykuje się kolejny hit pod względem oglądalności na antenie Telewizji Polskiej. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe serialu "Dziedzictwo" po polsku. Sprawdziliśmy również, jakie gwiazdy grają w serialu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dziedzictwo - ile odcinków liczy i kiedy oglądać turecki serial?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Dziedzictwo - streszczenie serialu po polsku

Seher to porządna dziewczyna, która mieszka razem ze swoim ojcem Yusufem. Oboje wiodą skromne, uczciwe życie, ale przepełnione tęsknotą za starszą siostrą Seher Kevser, która wyszła za mąż wbrew woli ojca i zerwała kontakt z rodziną. Chociaż Kevser weszła do bogatego rodu Kyrymly, jej również nie było pisane szczęśliwe życie. Wcześnie owdowiała, a zmożona chorobą, większość czasu spędza w łóżku pod wpływem silnych leków. Nie jest w stanie zajmować się swoim pięcioletnim synem, któremu, po swoim ojcu, nadała imię Yusuf. Opiekunem chłopca jest jego stryj zimny i bezwzględny Yaman. Pewnego dnia dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku, w którym umiera Kevser. Przed wydaniem ostatniego tchnienia prosi wezwaną do szpitala Seher, by zabrała z rezydencji jej syna i zaopiekowała się nim. Yaman nie pojawia się na pogrzebie. Przyjmuje to co się stało z właściwą sobie obojętnością i chłodem. Seher i jej ojciec Yusuf są zrozpaczeni po śmierci Kevser. Seher postanawia wypełnić ostatnią wolę siostry i zabrać małego Yusufa z domu rodziny Kyrymly.

Sonda
Gdzie oglądasz tureckie seriale?

Dziedzictwo - OBSADA

Obsada aktorska serialu to również ważny element telenoweli. W rolę Yusufa wciela się Berat Ruzgar Ozkan, a postać Seher jest grana przez Silę Turkoglu. Kluczowy dla całej historii jest również oczywiście Yaman. W tego bohatera wciela się Halil Ibrahin Ceyhan. Na ekranie możemy oglądać również takich aktorów jak Gulderen Guler, Melih Ozkaya, Omer Gecu, Oguz Yagci, Adnan Mehmet Ali Aslan oraz Binnaz Ekren.