Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Dziedzictwo, odcinek 295 - streszczenie. Oskarżenia, dowody i wizyta na posterunku

2024-05-23 11:42

Streszczenie 295. odcinka "Dziedzictwo" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP1. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Dziedzictwo to jedna z tych produkcji, która cieszy się szczególnym uznaniem wśród widzów TVP. Oglądalność serialu pokazuje, że pokazanie tego tytułu w naszym kraju było doskonałym wyborem włodarzy stacji. "Dziedzictwo" cieszy się sporym zainteresowaniem, a wielu widzów już nie może doczekać się kolejnych epizodów. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku i kiedy go oglądać? Przedstawiamy streszczenie i wszystkie najważniejsze informacje.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Dziedzictwo - odcinek 295 streszczenie

Operacja Zuhal przebiega pomyślnie. Frat szuka czegoś, co umożliwiłoby wtrącenie Yamana do więzienia. Zwraca się do Seher, żeby szukała w rezydencji dowodów nielegalnej działalności Yamana. Ostatnie wydarzenia uświadamiają Seher, jak bardzo Yaman wciąż jest jej bliski, nie chce jednak dopuścić do siebie tych uczuć. Duygu ma pretensje do Alego, że przybył jej z pomocą. Podczas gdy próbuje przekonać go, że potrafi poradzić sobie ze wszystkim sama, na posterunku pojawia się Semra. W obecności pozostałych kobieta beszta ją za jej nieudolność w poszukiwaniach domu i oskarża o zaniedbywanie rodziny.

Dziedzictwo - odcinek 295. Kiedy emisja w TVP?

Przypomnijmy, że serial "Dziedzictwo" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku w TVP1. Jeżeli przegapiliście któryś z odcinków lub będziecie chcieli przypomnieć sobie co się działo poprzednio w serialu, to Telewizja Polska przygotowała oczywiście powtórki na swojej stronie TVP VOD. Odcinek 295. zostanie wyemitowany 12 czerwca 2024 roku o godzinie 16:05.