Dziedzictwo odc 3: STRESZCZENIE. Yaman wyrzuca Seher, a Yusuf odmawia jedzenia

i

Autor: TVP Dziedzictwo odc 3: STRESZCZENIE. Yaman wyrzuca Seher, a Yusuf odmawia jedzenia

Streszczenia seriali

Dziedzictwo odc 3: Yaman wyrzuca Seher, a Yusuf odmawia jedzenia

2023-03-31 23:45

“Dziedzictwo” to turecki serial, który zastąpił “Przysięgę” na antenie TVP. Co wydarzy się w 3. odcinku? Prezentujemy streszczenie i szczegóły emisji.

“Dziedzictwo” to wciągająca opowieść o osieroconym chłopcu i jego opiekunach, którzy pałają do siebie taką nienawiścią, że aż pewnego dnia… zakochują się w sobie. Serial zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej pod koniec marca 2023 roku i szturmem podbił serca widzów. Co twórcy przygotowali dla nas w 3. odcinku?

Dziedzictwo odc 3 – STRESZCZENIE

Streszczenie 3. odcinka serialu Dziedzictwo prezentuje się następująco: Seher nie daje za wygraną - szuka pomocy u stambulskich adwokatów, jednak na dźwięk nazwiska Kirimli wszyscy odmawiają przyjęcia sprawy. Tymczasem mały Yusuf cierpi po śmierci matki, odmawia jedzenia i nikt nie jest w stanie go rozweselić. Surowe zasady wychowania stosowane przez Yamana nie skutkują. Mężczyzna każe swoim ludziom przywieźć Seher. Dziewczynie udaje się trafić do chłopca i nakarmić go. İkbal próbuje nakłonić swoją siostrę Zuhal, żeby jak najszybciej przyjechała do rezydencji i pomogła jej w przejęciu władzy nad imperium Kirimli. Okazuje się, że to właśnie podczas kłótni z İkbal Kevser wypadła przez barierkę schodów. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z mrocznego oblicza pozornie serdecznej i troskliwej kobiety. Po wykonaniu zadania Yaman wyrzuca Seher z rezydencji. Zdesperowana dziewczyna postanawia czekać pod bramą, gdy nagle otrzymuje wiadomość o śmierci ojca. Tymczasem mały Yusuf wciąż wypytuje o swoją ciocię.

Dziedzictwo odc 3 – gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu Dziedzictwo zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 kwietnia 2023 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Sonda
Podoba Ci się serial “Dziedzictwo”?

“Dziedzictwo” – o czym jest serial?

Kevser dorastała w biednej okolicy. Pewnego razu zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny, jednak tego samego dnia odwraca się od niej ojciec, który nie zaaprobował tego małżeństwa. Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5 - letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa.

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE