Dziedzictwo

i

Autor: TVP Dziedzictwo - reakcje po premierze nowego serialu.

Serial

Dziedzictwo lepsze od Przysięgi? Reakcje widzów po pierwszym odcinku serialu

2023-03-31 11:50

Dziedzictwo można już oglądać w polskiej telewizji. Widzowie TVP pożegnali się z popularną Przysięgą i mogli już zobaczyć pierwszy odcinek nowej tureckiej propozycji stacji. Czy spodobał im się? Znaleźliśmy komentarze internautów, którzy ocenili premierowy epizod. Czy Dziedzictwo będzie lepsze od Przysięgi?

Dziedzictwo można oglądać w TVP1 od 30 marca 2023. Serial zostanie z polskimi widzami na długo, ponieważ powstało kilkaset odcinków. Po zakończeniu Przysięgi, która przez trzy lata emisji była częścią codziennej rutyny wielu Polaków, wiele osób liczyło, że nowa turecka propozycja Telewizji Polskiej przypadnie im do gustu tak samo, jak poprzednik. Pierwszy odcinek już za nami. Fani Przysięgi zasiedli przed telewizorami, aby ocenić, czy warto oglądać kolejny już turecki tytuł. Jakie były reakcje? Sprawdziliśmy, jakie komentarze pojawiły się w mediach społecznościowych Telewizji Polskiej. Czy według internautów produkcja zapowiada się dobrze?

Dziedzictwo - 5 powodów, dla których warto oglądać nowy turecki serial

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Dziedzictwo - komentarze po premierze

Dziedzictwo to serial, który w Turcji cieszył się dużą popularnością. Czy w Polsce będzie tak samo? Z pewnością duży wpływ na to będzie miała reakcja na premierowy odcinek. Czy był wystarczająco dobry, aby widzowie z chęcią włączyli kolejne epizody? Przykładowe komentarze zamieszczamy niżej.

Super film się zapowiada.

Oglądam. Pierwszy odcinek bardzo smutny.

Myślę, że będzie to piękny serial.

Wygląda na to po obejrzeniu pierwszego odcinka. że będzie się mógł podobać.

Jak na razie mi się podobało. Poczekamy, co będzie dalej.

Następny nudny tasiemiec podobny do Elif i Przysięgi.

Mam nadzieję, że akcja będzie dobra.

Przypuszczam, że serial będzie się wielu osobom podobał.

Całkiem fajny, mnie się podoba.

Trudno powiedzieć po pierwszym odcinku, ale pewnie walka o dziecko będzie wiodącym tematem.

Popłakałam się.

Szkoda tylko, że siostra Seher zmarła już w 1. odcinku.

Zdecydowanie więcej pojawiło się komentarzy pozytywnych niż negatywnych. Można więc stwierdzić, że pierwszy odcinek Dziedzictwa zrobił dobre wrażenie i jest duża szansa na to, że stanie się kolejnym tureckim hitem w Polsce. Warto więc zerknąć na tę propozycję.

Dziedzictwo - emisja, opis, obsada

Po zakończeniu serialu Przysięga TVP zdecydowało się na emisję kolejnej tureckiej produkcji. Nową telenowelę pod tytułem Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP2. To historia Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbają o swojego siostrzeńca Yusufa. Ich trudne charaktery oraz życie w różnych światach sprawiają, że mają napięte relacje. Z czasem nienawiść zaczyna się jednak przeradzać w coś wyjątkowego. W Dziedzictwie występują między innymi Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Nanuka Stambolishvili, Berat Rüzgar Özkan i Gülderen Güler.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE