Dziedzictwo - Ali

i

Autor: TVP Dziedzictwo - Ali

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 299, 300, 301 streszczenie. Duygu traci panowanie nad sobą. Ali obrywa

2024-06-26 14:28

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 299, 300, 301- które zostaną wyemitowane w dniach 24-26 czerwca 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 299, 300, 301 odbędzie się w dniach 24-26 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

Dziedzictwo QUIZ: prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz turecki hit!

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 299 - poniedziałek 24 czerwca 2024

Wiedziona uczciwością Seher postanawia, że nie wykorzysta zdjęć przeciwko Yamanowi. Firat prosi ją jednak, by uważnie słuchała rozmów Yamana i wyłapywała informacje wskazujące na jego działalność przemytniczą. Nedimowi udaje się namierzyć poszukiwanego kierowcę. Jego ludzie zatrzymują mężczyznę i zawożą do jednego z magazynów. Ich rozmowę słyszy Seher. Jest przekonana, że chodzi o przemyt i jedzie za Yamanem. Podczas przeprowadzki Duygu nie przyjmuje pomocy od Ibrahima i Firata. Ali upiera się, by przenieść jej kartony z rzeczami i dochodzi między nimi do przepychanki. Gdy z kartonu wypada fotografia, Duygu traci panowanie nad sobą i każe trzymać się Alemu z daleka. Ali jest przekonany, że Duygu ukrywa przed wszystkimi coś poważnego. Gdy pobity przez Yamana kierowca dowiaduje się o śmierci Ikbal, przyznaje, że informacja o jego romansie z Kevser była nieprawdziwa. W tym samym momencie do magazynu wpada Seher, która słyszała jego słowa. Oskarża Yamana, że nie uwierzył w niewinność jej siostry. Roztrzęsiona Seher wybiega i postanawia wysłać Firatowi zdjęcia z przemycaną bronią. Padają strzały, a Yaman w ostatniej chwili osłania ukochaną własnym ciałem. Zostaje ranny, obrażenia nie są jednak poważne. Seher wzywa karetkę. Kobieta nie jest w stanie ukryć uczucia troski wobec Yamana.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 300 - wtorek 25 czerwca 2024

Na zdjęciu związanym ze sprawą gangu narkotykowego Duygu rozpoznaje bransoletkę swojej siostry. Udaje jej się przekonać Alego, żeby włączył ją do sprawy. Seher nie jest pewna, czy powinna przekazać Fratowi zdjęcia obciążające Yamana, który przecież osłonił ją przed kulą, Yaman wyrzuca sobie, że nie wierzył w niewinność Kevser. Wbrew wskazaniom lekarskim, rusza za Camgözem. Seher bardzo się o niego niepokoi. Yaman oddaje Camgöza w ręce policji i wraca do domu. Z powodu zaniedbywania leków w ranę Yamana wdaje się zakażenie. Duygu obawia się powiedzieć matce, że trafiła na ślad Yasemin.

Ali z serialu "Dziedzictwo" prywatnie". Melih Özkaya to prawdziwy przystojniak!