Dziedzictwo

i

Autor: YouTube.com/Legacy (screen) Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 283-287 streszczenie. Yaman odnajduje Seher. Wręcza jej wyjątkowy prezent

2024-05-24 12:19

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 283, 284, 285, 286, 287 - które zostaną wyemitowane w dniach 27 maja - 1 czerwca 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 283, 284, 285, 286, 287 odbędzie się w dniach 27 maja - 1 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 283 - poniedziałek 20 maja 2024

Frat dowiaduje się, że to Seher wezwała pomoc do Yamana, jest przekonany, że to ona go postrzeliła. Seher i Yusuf pojawiają się również na nagraniach z monitoringu. Frat postanawia ukryć dowody i sfałszować raport. Seher dowiaduje się, że stan Yamana jest ciężki i bardzo się o niego martwi. Tymczasem Yaman przechodzi pomyślną operację, chociaż jego życie wciąż jest zagrożone. Yusuf tęskni za stryjkiem i buntuje się przeciw rozłące. Kiedy Seher wchodzi do lokalu w poszukiwaniu pracy, Yusuf wymyka się na dworzec autobusowy. Zrozpaczona Seher wszędzie szuka siostrzeńca. Z pomocą przychodzi jej Fikret, ojciec małej Melek, która wskazała Yusufowi drogę na dworzec. W ostatniej chwili Seher i Fikret zatrzymują autobus i odnajdują zbiega w luku bagażowym. Z pomocą Fikreta, który daje jej pracę i wsparcie, Seher zaczyna układać sobie nowe życie, chociaż bardzo skromne.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 284 - wtorek 21 maja 2024

Seher ledwo wiąże koniec z końcem, ale mimo trudnych warunków, nie traci woli walki. Yusuf zaprzyjaźnia się z córeczką Fikreta - Melek. Yaman zeznaje policji, że zaatakował go obcy mężczyzna. Jego ludzie, na czele z Nedimem, wszędzie szukają Seher i Yusufa. Fikret bardzo wspiera Seher. On również poświęcił całe życie swojemu dziecku - mała Melek jest chora na serce. Yaman odwiedza Ziyę w szpitalu psychiatrycznym. Frat jest przekonany, że Yaman złożył fałszywe zeznania, ponieważ sam chce ukarać Seher. Wyznaje Alemu, że ukrył dowody i sfałszował raport. Ali postanawia wziąć odpowiedzialność na siebie.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 285 - środa 22 maja 2024

Seher stara się jak najszybciej uzbierać pieniądze, żeby wykupić zastawiony naszyjnik po siostrze, chociaż ledwo jest w stanie wyżywić Yusufa i siebie. Yusuf wciąż wypytuje o stryjka i powrót do domu. Pokazuje Seher obrączkę, którą schował w nadziei, że ona i Yaman się pogodzą. Nienawiść i miłość mieszają się w sercu Seher. Tymczasem Yaman żyje przeszłością i wierzy, że Seher i Yusuf wrócą. Świadomość, że Seher wezwała karetkę daje mu nadzieję. Yaman bierze się w garść i sam rozpoczyna poszukiwania. Po tygodniu dociera do miasteczka, w którym znaleźli schronienie Seher i Yusuf.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 286 - czwartek 23 maja 2024

Yaman szukając Seher i Yusufa trafia do pensjonatu Cemala. Ten jednak, ostrzeżony przez Fikreta, nie ujawnia prawdy. Komisarz Ali i jego ekipa chcąc rozbić gang przemytniczy przeprowadzają od dawna planowaną akcję. Operację niweczy jednak pojawienie się tajemniczej kobiety. Ali nie ma pojęcia, że to nowa członkini ich zespołu - komisarz Duygu. Seher jest zaniepokojona. Wszędzie widzi symbole, które przypominają jej Yamana. Tymczasem mężczyzna po telefonie Nedima opuszcza miasteczko. Na drogę kupuje ciasteczka cytrynowe upieczone przez Seher. Gdy próbuje jedno, nabiera pewności, że jego ukochana i bratanek są w nadmorskiej miejscowości i natychmiast tam wraca. Na widok szczęśliwej Seher i radosnego Yusufa ogarnia go smutek i poczucie winy.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 287 - piątek 24 maja 2024

Wiedziona intuicją Seher jest pewna, że Yaman ich odnalazł. Ali i Duygu nie potrafią dojść do porozumienia. Również ekipa Alego nie darzy nowej komisarz sympatią. Duygu jest stanowcza i bezwzględna. Czarna wpada na pomysł, żeby zorganizować dla Duygu ciepłe powitanie i zacząć niefortunnie rozpoczętą znajomość od nowa. Wbrew oczekiwaniom ekipy Duygu reaguje gniewem i ostro krytykuje nieprofesjonalne metody pracy zespołu Alego. Za zarobione pieniądze Seher postanawia wykupić naszyjnik. Jest załamana, gdy dowiaduje się, że ktoś ją uprzedził. Okazuje się, że to Yaman wykupił pamiątkę. Osobiście oddaje ją Seher. Na widok Yamana kobieta nie potrafi ukryć wściekłości i żalu. Yaman jednak nie reaguje na jej słowne ataki. Wiedząc, że to Seher wezwała karetkę postanawia cierpliwie czekać na dzień, w którym odzyska jej uczucia. Yusuf na widok stryja nie posiada się z radości.

Ali z serialu "Dziedzictwo" prywatnie". Melih Özkaya to prawdziwy przystojniak:

Listen on Spreaker.