Dziedzictwo

i

Autor: YouTube.com/Legacy (screen) Dziedzictwo - co wydarzy się w nowym odcinku serialu?

Tureckie seriale

Dziedzictwo odc. 278, 279, 280, 281, 282 streszczenie. Neslihan zostaje porwana podczas wyrzucania śmieci

2024-05-24 12:20

Dziedzictwo - streszczenie najnowszych odcinków serialu, który podbił serca widzów na całym świecie. Poznaj historię Seher, Yamana i Yusufa, którzy zmuszeni są zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach - 278, 279, 280, 281, 282 - które zostaną wyemitowane w dniach 20-24 maja 2024. Już teraz zapoznaj się z najnowszymi streszczeniami popularnej telenoweli.

Dziedzictwo - o czym jest serial? Seher i Kevser to córki Yusufa. Rodzina żyje skromnie, ale są ze sobą szczęśliwi. Drogi sióstr rozchodzą się, gdy Kevser poślubia bogatego mężczyznę z rodu Kyrymly. Kobieta rodzi dziecko i nadaje mu imię po ojcu. Jakiś czas później zostaje wdową, a na domiar złego zapada w ciężką chorobę. Na łożu śmierci prosi siostrę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Kevser wkrótce umiera. Yufus pozostaje pod opieką bezwzględnego i surowego Yamana. Od tej pory Seher będzie starała się odzyskać chłopca.

Dziedzictwo - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Dziedzictwo można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 na antenie TVP1. Emisja odcinków 278, 279, 280, 281, 282 odbędzie się w dniach 20-24 maja 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Dziedzictwo" - koniec pierwszego sezonu! Kiedy emisja ostatniego odcinka? Czy będzie druga część?

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 278 - poniedziałek 20 maja 2024

Atmosfera w rezydencji jest bardzo napięta, co odbija się na stanie zdrowia Adalet. Neslihan odwołuje kolację z Borą, żeby zająć się ciocią. Seher wypowiada Yamanowi wojnę, tymczasem on robi wszystko, żeby zatrzymać ją i Yusufa przy sobie, nawet wbrew ich woli. Seher razem z Alim i Fratem próbują zastawić na Yamana pułapkę i zmusić go do przyznania się do winy. Jednak ich fortel nie skutkuje. İbrahim nie może się doczekać odpowiedzi Czarnej i mocno daje jej to odczuć. W końcu, znudzona jego nękaniem Czarna oświadcza, że nie chce żadnego ślubu. Adalet odkrywa, że rzekomi rodzice Bory to w rzeczywistości wynajęci aktorzy. Neslihan jest zrozpaczona.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 279 - wtorek 21 maja 2024

Gniew Seher na Yamana nie maleje. Yaman znosi cierpienie z kamienną twarzą. Neslihan nie może pogodzić się z tym, że Bora tak okrutnie ją oszukał i zrywa z nim. İbo jest przybity po tym jak Czarna odrzuciła jego oświadczyny, a ta żałuje wypowiedzianych w gniewie słów. Seher zamierza porwać Yusufa z rezydencji i uciec z nim. Frat jest gotów im w tym pomóc i przedstawia plan ucieczki. Yaman przeczuwa, że Seher może próbować opuścić rezydencję i zwiększa ochronę. Zdeterminowana Seher zaczyna wdrażać plan ucieczki w życie. Odrzucony Bora nie zamierza odpuścić. Jest gotów na wszystko, żeby wygrać zakład.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 280 - środa 22 maja 2024

Ibrahim odwozi Czarną do domu po długim nocnym dyżurze. Dowiadują się, że w okolicy doszło do rabunku, a sprawca ucieka. Postanawiają włączyć się do pościgu. Gdy Ibrahim ratuje Czarnej życie, dziewczyna przyjmuje jego oświadczyny. Seher i Frat bardzo skrupulatnie przewrotnie planują ucieczkę. Yaman jest jednak przekonany, że rozgryzł ich plan. Yaman zawozi Yusufa na szczepienie. Pielęgniarka podaje mu rzekomo placebo, by zmniejszyć strach chłopca. Okazuje się jednak, że był to lek zaburzający percepcję. Gdy Yaman traci przytomność, Seher zabiera siostrzeńca i ucieka. Oboje dostają nowe dowody tożsamości, a żeby zmylić Yamana, przez jakiś czas mają pozostać w Turcji. Yaman wszczyna pościg. Yusuf nie może wybaczyć ciotce, że nie udzieliła pomocy Yamanowi. Martwi się o stan zdrowia stryjka i w tajemnicy dzwoni do niego, gdy Seher śpi. Yaman wypytuje bratanka o miejsce pobytu. Tymczasem Bora porywa Neslihan, gdy ta wychodzi wyrzucić śmieci.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 281 - czwartek 23 maja 2024

Adalet przerażona zniknięciem Neslihan prosi Frata o pomoc. Dzięki wskazówkom otrzymanym od Yusufa, Yaman i Nedim namierzają kryjówkę Seher. W ostatniej chwili obojgu udaje się uciec. Yaman przysięga sobie, że odzyska ukochaną i bratanka. Wie, że bez nich jego życie jest nic nie warte. Odurzona Neslihan odzyskuje przytomność. Uświadamia sobie, że Bora cały czas ją okłamywał, a teraz chce ją zgwałcić, by zemścić się za wymierzony policzek. Gdy dochodzi do szarpaniny, wpada Frat i ratuje ukochaną. Seher wie, że Yaman ma na celowniku wszystkie dworce autobusowe i kolejowe. By nie dać się złapać, prosi kierowcę tira o pomoc. Razem udają się do Canakkale. W przydrożnej restauracji kierowca z wiadomości telewizyjnych dowiaduje się, kim są jego pasażerowie. Nie chcąc mieć z Yamanem na pieńku, informuje go o miejscu pobytu Seher i Yusufa. Seher po raz kolejny ucieka i zatrzymuje się w opuszczonej chacie. Gdy Yaman ich znajduje, Seher ostatni raz prosi go o wolność. Mężczyzna celuje do Seher z broni, po chwili jednak wyznaje, że woli umrzeć niż ich stracić. Oddaje Seher broń. W akcie desperacji Seher strzela do Yamana.

Dziedzictwo - streszczenie odcinka 282 - piątek 24 maja 2024

Po postrzeleniu Yamana, Seher ucieka razem z Yusufem. Targana wyrzutami sumienia, wzywa jednak karetkę. Na miejsce przybywa także Nedim, Yaman resztką sił prosi go, żeby ukrył broń i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Policja rozpoczyna poszukiwania sprawcy. Nedim wnioskuje z zachowania Yamana, że to Seher do niego strzelała, ale dzieli się tą myślą tylko z Cengerem. Yusuf bardzo tęstni za Yamanem. Na domiar złego, w miasteczku, do którego przyjechali, Seher zostaje okradziona. Bez pieniędzy nie mogą znaleźć noclegu i są zmuszeni nocować w opuszczonym domu.

Dziedzictwo. Mały Yusuf z telenoweli to turecka gwiazda: