“Dziedzictwo” – kim jest Nanuka Stambolishvili? To ona zastąpi Seher

i

Autor: Screenshot Instagram/ nanuka_stambolishvili “Dziedzictwo” – kim jest Nanuka Stambolishvili? To ona zastąpi Seher

Tureckie seriale

“Dziedzictwo”: to ona zastąpi Seher. Kim jest Nanuka Stambolishvili?

2024-04-24 11:08

Na pewnym etapie “Dziedzictwo” pójdzie niejako w ślady “Akacjowej 38” i innego tureckiego hitu – “Przysięgi”. Zmieni się bowiem główna bohaterka. Kreująca postać Seher Sila Turkoglu odeszła z obsady, a jej bohaterka została uśmiercona. W życiu Yamana pojawi się zatem nowa kobieta, w którą wciela się niejaka Nanuka Stambolishvili.

Wieloodcinkowe seriale mają to do siebie, że nierzadko dochodzi w nich do roszad w obrębie głównej obsady. Aktorzy pojawiają się i znikają, a ich miejsce zajmują inni. Nie inaczej było (i będzie) w przypadku “Dziedzictwa”, które w pewnym momencie straciło główną gwiazdę.

Sila Turkoglu pożegnała się z produkcją w atmosferze skandalu, nie zjawiając się na planie finałowych odcinków 2. sezonu. Doprowadziło to do konfliktu z twórcami, którzy powoływali się na 3-sezonową umowę, podpisaną z aktorką. Kobieta odmówiła jednak wzięcia udziału w zdjęciach, twierdząc, że padła ofiara mobbingu, a producenci za nic mieli przedkładane przez nią zwolnienia lekarskie i kazali jej grać nawet w czasie choroby. Grana przez nią Seher została zatem uśmiercona i od 417. odcinka życie Yamana i Yusufa toczyło się już bez niej.

“Dziedzictwo” – kim jest Nanuka Stambolishvili? To ona zastąpi Seher

Na scenę weszła wówczas Nana Maryam – nowa opiekunka chłopca i, jak się później okazało, siostra największego wroga Yamana, który poniósł śmierć w wyniku ich porachunków (a tak przynajmniej zakładała żądna zemsty kobieta). Jak się zapewne domyślacie, ten początkowy konflikt z czasem zmienił się w gorące uczucie i tak oto Seher odeszła w zapomnienie.

Nanę gra aktorka gruzińskiego pochodzenia, Nanuka Stambolishvili i występ w “Dziedzictwie” był jej pierwszą dużą rolą. Wcześniej wystąpiła w teledysku do piosenki “Odoshani” Bayara Şahina, oraz w musicalu “Sakartvelo”, gdzie wcieliła się w niejaką Natię. Poza aktorstwem Nanuka Stambolishvili spełnia się także jako tancerka, modelka i projektantka – ma nawet własną markę o nazwie Kartveli Nana.

“Dziedzictwo” – ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału?

“Dziedzictwo” doczekało się dotąd ponad 600 odcinków, a kolejne wciąż są kręcone. Na obecną chwilę nie wiemy, ile ostatecznie potrwa serial.

Jak dobrze znasz serial Dziedzictwo?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest oryginalny tytuł w języku tureckim?
Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat