Dziedzictwo: Ikbal znika z serialu! Naczelna intrygantka skończy marnie

i

Autor: Screenshot Youtube/ Legacy Dziedzictwo: Ikbal znika z serialu! Naczelna intrygantka skończy marnie

Tureckie seriale

Dziedzictwo: Ikbal znika z serialu! Naczelna intrygantka skończy marnie

2024-04-24 11:05

Ikbal z serialu “Dziedzictwo” (tur. “Emanet”) wkrótce umrze – te wieści z pewnością ucieszą fanów Seher i Yamana. Jako główny czarny charakter serialu napsuła bohaterom krwi, a teraz wykończy ją… własna siostra.

Dziedzictwo – śmierć Ikbal zobaczymy jeszcze w tym sezonie

Od kiedy tylko “Dziedzictwo” zawitała na antenie polskiej telewizji, widzowie kochają Seher, a nienawidzą Ikbal. Nic zresztą dziwnego, naczelna intrygantka “Emanet” (a przy okazji bratowa Yamana) dopuściła się już wielu zbrodni i niemoralnych występków, byle tylko dobrać się do rodzinnego majątku. Wciągnęła w to też swoją siostrę Zuhal, z którą wspólnie knuły i spiskowały. Jednak już wkrótce sytuacja wymknie się mocno spod kontroli…

SPRAWDŹ TEŻ: W serialu “Dziedzictwo” gra okrutną Ikbal, a prywatnie... błyszczy w tureckiej telewizji! Aktorka Gülay Özdem prywatnie

Na początku maja zobaczymy, jak Zuhal grozi Ikbal, że ujawni wszystkie jej zbrodnie. Po wyjściu z aresztu wpadnie do domu siostry z awanturą i… nagraniem, które nazwie “biletem do piekła” dla Ikbal, gdyż kobieta przyznaje się na nim do wszystkich intryg, jakich się dopuściła. Zuhal zagrozi, że pokaże materiał Yamanowi, by raz na zawsze zniszczyć Ikbal.

Sprawię, że za wszystko zapłacisz! – wykrzyczy!

Ikbal nie da jednak za wygraną i dojdzie do ostrej szarpaniny. Kobieta zacznie dusić swoją siostrę, a tamta, chcąc się uwolnić z jej uścisku, odepchnie ją z całej siły. W efekcie Ikbal wypadnie przez barierkę i zginie na miejscu.

Dziedzictwo – kiedy umrze Ikbal?

Na śmierć Ikbal nie przyjdzie nam długo czekać. Dojdzie bowiem do niej w 268. odcinku “Dziedzictwa”, który zostanie wyemitowany już 6 maja 2024 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

“Dziedzictwo” QUIZ: prawda czy fałsz? Sprawdź, jak dobrze znasz turecki hit!

Pytanie 1 z 6
Serial “Dziedzictwo” pojawił się na antenie TVP w 2022 roku:
Dziedzictwo

SPRAWDŹ TEŻ: Tureckie seriale to nie tylko telenowele — oto 5 naprawdę dobrych produkcji znad Bosforu

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Listen on Spreaker.