Dziedzictwo: kolejna śmierć w serialu! Zrozpaczona Seher wyrzucona przez Yamana

i

Autor: TVP Dziedzictwo: kolejna śmierć w serialu! Zrozpaczona Seher wyrzucona przez Yamana

Tureckie seriale

Dziedzictwo: kolejna śmierć w serialu! Zrozpaczona Seher wyrzucona przez Yamana

2023-03-30 16:03

„Dziedzictwo” to kolejny turecki serial, który zawitał na antenie Telewizji Polskiej. „Emanet” (bo tak brzmi oryginalny tytuł) nakreśla nam losy młodego chłopca i jego opiekunów – dwojga ludzi, którzy tak się znienawidzą, że aż zapałają do siebie gorącym uczuciem. W 3. odcinku znów będzie się działo!

„Dziedzictwo” zawitało wreszcie na antenie TVP. Turecki serial miał zadebiutować w Polsce jeszcze w 2022 roku, zastępując „Wspaniałe stulecie”, jednak decydenci zmienili zdanie. Ostatecznie produkcja doczekała się emisji pod koniec marca po tym, jak z anteny zniknęła „Przysięga”.

Pierwsze odcinki „Dziedzictwa” obfitowały w wiele dramatycznych zdarzeń, a przed nami jeszcze więcej emocji. Co wydarzy się w przyszłości?

„Dziedzictwo”: kolejna śmierć w serialu! Zrozpaczona Seher wyrzucona przez Yamana

W 3. odcinku serialu „Dziedzictwo” mały Yusuf będzie tak zrozpaczony po śmierci matki, że odmówi jedzenia. Gdy groźby nie poskutkują, Yaman wezwie do rezydencji Seher. Kobieta zdoła uspokoić chłopca, a następnie… zostanie bezpardonowo wyrzucona za próg! Dowie się wówczas, że straciła kolejną bliską osobę – zmarł jej ojciec.

Co więcej, poznamy też prawdziwe, znacznie mroczniejsze oblicze pozornie dobrotliwej İkbal – okaże się, że to ona doprowadziła do śmierci Kevser.

„Dziedzictwo”: o której emitowane są nowe odcinki?

„Dziedzictwo” można oglądać od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Sonda
Planujesz oglądać serial „Dziedzictwo”?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE